Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen tapasztalatod van a...

Milyen tapasztalatod van a Reductil -ról?

Figyelt kérdés
2012. márc. 9. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Korábban szedtem, fogytam tőle, nem volt mellékhatás. Diabetológus írta fel, már be van tiltva.
2012. márc. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Beálltam tőle, mint a rugó.
2012. márc. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

amikor még nem volt tiltott fogytam tőle 20 kilóüt nagyon csini voltam, sajna neem olyan a szervezetem hogy egész életemben oda kell figyeljek a suylomra, akkoriban még én ezt nem tudtam..éltem az életem nem figyeltem oda visszajött, már már megtanultam hogy oda kell figyeljek bizony erősen és tartom is a sulyom, most idétázom már lement kemény két kiló:D De kéne újra a reductil ,mert egyetemre járok, mellette éjszakai melót végzek és apámmal ketten élünk én viszem a háztartást . Ez azért eléggé azt kivánja hogy rendszeresen hajnal 3 felé fekszem le. Így nagyon meg tud éhezi a szervezetem sajna...szóval ha te tudsz megbízható forrást hol lehet venni, akkor írd meg légyszi:D


Egyébként mellette kell diétázni és mozogni, ez egy kiegészitó cucc. Jó mert energiát is ad és segíti a sikeres diétát. Állítom ha nem szedtem volna ma már bőven 100 kiló felett lennék...hál istennek még alatta vagyok (de nem akarok felé menni szóval na)

2012. márc. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nyikiric válasza:

Nagyon őszinte leszek veled.

Ha a reductil-ról akarsz beszélgetni. Én úgy jó 2-3 éve szedtem. Egy barátnő tanácsára és az orvos felírta. Akkor 80 kg voltam a 163 cm mellé. Szóval érthető, hogy fogyni akartam. Gyorsan és látványosan. Nagyon lusta vagyok tornázni és őszintén meg is mondom, hogy most is az vagyok.


Szóval a lényeg. Akkor 80 kg voltam mikor szedtem. Egy hónap alatt ledobtam 10 kg-ot. Igen annyit. Aztán irattam ki a másik havi adagot. Félig szedtem be és akkor láttam a TV-ben, hogy a reductil és még mondtak egy pár gyógyszert bizonyítottan agydaganatot okoz. Mivel hatását az agyadban lévő zabálási mizériákra fejti ki. (tudom miről beszélek hidd el)Akkor azonnal abba hagytam és egy fél havit ki is dobtam. Pedig nem 10 ft volt.


Na és most jön a ráadás. 80 kg-ról indultam, 70 lettem majd a tabletta elhagyása után egy, másfél hónap alatt összesen 88 kg lettem. Ezt hívják gondolom jojo-nak. Kikoplalsz majd szó szerint zabálásba kezdesz. Nem csak én általában mindenki.


A reductil mellett nem leszel éhes, leginkább szomjas. És ez nem tűnik el nyomtalanul. A szervezetünk duplájával pótolja amit elvettünk tőlük.

2012. ápr. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!