Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A zöld tea meg az ananász...

Attila01234 kérdése:

A zöld tea meg az ananász felgyorsítják a zsírégetést?

Figyelt kérdés
ha nem akkor mi gyorsitja a zsirégetést
2012. márc. 13. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, gyorsíthatja.
2012. márc. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Töméntelen mennyiségű zöld teát ittam meg fogyókúrás céllal, sőt Zöld-tea kapszulákat is faltam esténként. Nem tudom, hogy a zsírégető hatása milyen, de hogy elég erős vízhajtó, illetve enyhe hasmenést is okoz, az tuti. (Fogytam havi 3 kg-ot.)
2012. márc. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem, az anyagcserét gyorsítják állítólag. Ilyen még a grapefruit is. De ki tudja, igaz-e...

Azt olvastam, hogy napi 2 bögre zöld tea 10%-kal növeli az energiafelhasználást. De ha 4 bögrével iszol, az nem lesz 20%.

Magyarul: ha egy hónap alatt fogynál 2 kilót tea nélkül, akkor ha rendszeresen iszol legalább 2 bögre zöld teát, akkor 2,2 kilót fogsz fogyni. Szóval minimális a különbség.

2012. márc. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!