Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Bevált valakinek már valamilye...

Bevált valakinek már valamilyen fogyokurás kapszula?

Figyelt kérdés
ha igen milyen?mekem nagyon sokat kellene fogynom de a babám miatt men tudok tornázni stb:30kg volna mininum amit le kéne adni egy 24 eves elkeseredett anyuka!
2009. jún. 16. 10:40
 1/8 anonim válasza:
86%
nekem nem.
2009. jún. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Nem szeretnék senkit megbántani, de ne higgyetek már ezeknek a csodatablettáknak! Fogyni csak kitartással és életmódváltással lehet, ami nem jelenti azt, hogy koplalni kell. Normális, egészsésges ételeket kell enni, sok gyümölcs zöldség, a cukrot és a fehér lisztet kiiktatni.
2009. jún. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Az egyik ismerősöm a Metabol kapszulával 1 hónap alatt 5 kilót fogyott, szintén baba után, viszont rendszeresen végzett mellé könnyű otthoni tornát. Szerintem egy negyed óra tornával naponta baba mellett is el lehet érni eredményt, mert a mozgás tényleg fontos hozzá!
2009. jún. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Előző vagyok- az előbbi olvasgatásaim alapján a LINDAXÁT is nagyon dicsérik. Bár ahogy írták óvatosan kell bánni ezekkel a fogyasztó szerekkel.
2009. jún. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Szoptatás mellett nyugodtan, hátha jut a babába is belőle...
2009. jún. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
48%
Reduce Fat Fast (RFF) kapszula állítólag hatásos... 4 hónap alatt 17 kg mínusz...
2009. jún. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én kétszer fogyta le a Leansystem 7 kapszulával.Angliában vettem nem tudom itthon kapható-e. Nem volt éhségérzetem, de én tornáztam mellette. Szerintem egy kevés hasprés vagy hullahopp neked is menne otthon, akár az udvaron, vagy a szobában.
2009. jún. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igen. A Lindaxa 15 mg-os. A háziorvos írta fel. Ha diétázol és mozogsz is mellette még hatásosabb. A diéta nem lesz nehéz, mert nem leszel éhes. Szomjas viszont leszel. Arra figyelj, hogy vizet igyál, ne cukros italokat! Mozogni is biztosan többet fogsz, mert ahogy mennek le a kilók, sokkal könnyebb a mozgás és jobban is esik.
2009. jún. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!