Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szedtetek már ilyet? Lent a link.

Szedtetek már ilyet? Lent a link.

Figyelt kérdés

[link]


Természetesen nem csak ettől várok eredményt, de valahogy nagyon megállt a súlyom, pedig van még rajtam 15 kg felesleg. Heti 4 óra mozgás megvan, és kcal és szénhidrátszámolással fogyózom. Lemegy 2 kiló, feljön egy, már nagyon unom!


2012. ápr. 3. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
A heti 4 óra mozgást egy kicsit részletezd! Hány alkalom, mit csinálsz?
2012. ápr. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Taposás, szobabicikli kb 2 óra, a másik 2 óra pedig Rubint Réka 1-1 kilós súllyal, gumiszalaggal.

Izmosodtam, kerekedett a fenekem, dehát rajta van a sok zsír, aminek le kéne mennie.

Kajálásom annyiból áll, hogy 1500 kcal-t eszem, olyan 150g szénhidrátot, délután edzem, utána 1 fehérjeshake és ennyi. Ha nem tornázom, akkor is a vacsi ez, (scitec 100% Whey), vagy valami fehérjedús, szénhidrátban szegény kaja.

2012. ápr. 4. 13:18
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és általában 4-6 alkalom, van hogy 1 óra 1 alkalom, (3x20p Réka, vagy 1 óra taposás), de ahogy időm engedi. Heti 1 nap pihenőt megtartom.
2012. ápr. 4. 13:20
 4/5 A kérdező kommentje:
És arra gondoltam, hogy szednék ilyet mondjuk ebéd előtt. Reggel úgyis kell a szénhidrát.
2012. ápr. 4. 13:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Az elszántságod OK. A baj a mozgásoddal van, hogy mindig ugyanazt csinálod: taposás, bicikli, súlyzós torna. Ha mindig ugyanazt csinálja az ember, egy idő után hozzászokik a szervezet. Ezért célszerű változatosan edzeni.


Amikor a biciklit vagy a taposást csinálod, legyen olyan alkalom amikor mondjuk egyenletes ütemmel csinálod, a másik alkalommal pedig változtatod az intenzitást és terhelést a gyakorlatok végzése közben. Ez segíthet.


De ami igazán hatna, ha be iktatnál valamilyen más mozgásfajtát is, ami sokkal jobb zsírégető mint a taposás vagy a bicikli: intenzív aerobik, futás


A pénzt, amit kiadnál valamilyen fogyasztó készítményre inkább költsd edző bérletre. Menny edzőterembe aerobikozni, mert annak biztos meg lesz az eredménye. Az otthoni torna sosem lesz olyan hatásos, mint az edzőteremben végzett.


Az ismerőseim, akik aerobikoznak úgy járnak, hogy heti 2 alkalom alakformáló aerobik + 2 alkalom zsírégető és hétről-hétre látszik a változás. Ezt még kiegészítheted otthoni edzéssel is.


Szerintem érdemes lenne tenned egy próbát. Mondjuk 1-2 hónapot edzőterembe jársz, aztán majd eldöntheted, hogy érdemes-e fojtatnod vagy sem.

2012. ápr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!