Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fiúk/lányok mi a véleményetek...

Fiúk/lányok mi a véleményetek az L-carnitinről (30db-os tabletta,1000mg)? Tényleg működik? Ha igen mit ettetek mellette? Mennyi ideig szedtétek? Milyen edzés tervet javasoltok mellé?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
én carni matrixot szedtem legutóbbi szálkásításom alatt, energizálni segít, elnyomja valamelyest a fáradtságot és az éhséget,de jól kiszámolt étrend + edzés nélkül pontosan annyit ér mint bármi más : SEMMIT
2012. ápr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Krisz85 ***** válasza:

abszolúte osztom az előttem szóló véleményét nem is értem miért van 66% on szerencsétlen :S,


Igen az L-Carnitine egy olyan aminosav, ami egy órával aerob edzés előtt (az meg mi? - nézz utána) bevéve az aerob edzés közben segíti a zsísejtek mobilizációját, hogy mennyiségileg és gyorsabban égjenek el a sejtszinten. Kitolja a fáradságküszöböt, energizál és immunredszer erősítő hatása is van, legalább 1000 mg ot kéne edzés előtt betolni és max 3000 mg ot, ennél több egy edzésre nem kell. Sima tápanyag, nem csodaszer, diéta és súlyzós edzés nélkül sajnos semmit sem ér ahogy mondták előttem is, sima tápanyag.


heti 7x aerob edzés + L carntine előtte 1 órával

heti 3 súlyzós edzés az izomzat megtartása végett


A kaja pedig hát igen, diéta, szigorúan betartva. Ekkor lesz csak eredménye, másképp kidobott pénz.

2012. ápr. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!