Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Miért hisznek az emberek a...

Miért hisznek az emberek a csodaszerekben?

Figyelt kérdés
Naponta van kérdés Adipexről, szűzteáról kiírva, és akármit tanácsolnak mások-leírják a sok egészségkárosító mellékhatást, tapasztalatot, vagy azt, hogy utána még jobban visszahízik az ember-figyelembe sem veszik, hanem makacsul ilyen szarságoktól várnak eredményt...
2012. ápr. 13. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
mert gyors változást, csodát akarnak, és lusták sportolni meg nehezükre esik egészségesen étkezni...
2012. ápr. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem őket. Nem tudom, hogy lehet azt gondolni, hogy nulla mozgással, az étrend megváltoztatása nélkül egy csodaszertől le fognak fogyni, közben meg nem tesznek érte semmit azon kívül, hogy egy csomó pénzt kidobnak. Ez kb. olyan, mintha vennék magamnak egy gyógyszert, amire az van ráírva, hogy anélkül, hogy elolvasom a leckét, beleszáll a tudás a fejembe..
2012. ápr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Azért ez az állandó fikázás is hülyeség. Ha valakinek azzal van gondja, hogy nem tudja megállni az evést, annak igenis csodaszer bármilyen étvágycsökkentő. Ebből nem következik a koplalás meg semmi, egyszerűen hatalmas könnyebbség, ha nem kívánsz semmilyen ételt, így biztosan csak azt fogod megenni, amire szükséged is van.


Ne mondjátok, hogy ez nem eredmény. Az hogy van-e mellékhatása, az más kérdés, de igenis elsősorban attól lehet lefogyni, ha kevesebbet eszünk, az meg akkor a legkönnyebb, ha nem vagyunk éhesek.

2012. ápr. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Krisz85 ***** válasza:

Kedves utolsó sajnos ez egyáltalán nincs így, látszik hogy nem diétáztál még soha, vagy ha igen nem normálisan, van az embernek egy úgynevezett szénhidrát éhsége egy idő után, és ennyi.


Az emberek szertnék megspróloni a melót, mert az bizony büdös. Csak sajnos - és szerencsére - nem ilyen egyszerű a dolog. Egyrészt meg kell mondjam, hogy az emberek többsége tényleg csodaszerektől várja a sikert, másrészt pedig sokan és a legrosszabb, a helyes táplálkozást is valami féle teóriának hiszik, "én ebbe nem hiszek" stb, csak sajnos ez nem hit, hanem tények, a táplálkozástudomány nem teoróia. Másrészt pedig vannak érdekek akiknek jó ha Te meg X milliárd embertársad sza*t eszik, mert olcsóbb gyártani, csak épp nincs tápanyagtartalma, ezért leszel beteg, aztán mész az orvoshoz, ahol gyógyszert írnak fel, és mindenki boldog, TE beteg vagy, a gyógyszergyártó profitot termel, az élelmiszeripar szintén bevételhez jut, nem furcsa egy kicsit?! Minden mindennel összefügg.


Sajnos nincs csodaszer, ha lenne mindenki jól nézne ki és nem lenne kövér, de nincs ilyen. Edzein kell, diétázni és mozogni sokat, ez a titok.

2012. ápr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Másrészt pedig vannak érdekek akiknek jó ha Te meg X milliárd embertársad sza*t eszik ... Minden mindennel összefügg."


Ugyanilyen érdek, hogy csodaszer ne létezzen.


Egyébként azon gondolkoztam, hogy adipexet felírnak receptre, bár nem tudom, mi a szabály rá, csak mondok egy számot. Tegyük fel 100 kiló vagyok és ennyivel már indokolt, akkor az én 100 kilós testemben lévő májamra és vesémre nézve nem káros a gyógyszer, de ha 60 kilósan szedem, meg fogok halni? Vagy a 100 kilónak akkora kockázata van, hogy megéri esetleg károsítani a szerveimet? Ne már..


Nem a szénhidrát éhségről beszéltem, rajtad inkább az látszik, hogy nem mostanában ettél szemetet. A függőség gyilkos, a gyakoriság, a mennyiség, a minőség és az ezekről való átállás a legnehezebb, ezt a lépést ki lehet hagyni azzal, ha nincs étvágyad. Igaz itt figyelni kell arra, hogy ne menj a minimum alá, de minden sokkal könnyebb, ha az evés csak egy szükséges rossz és nincs benne vágyakozás. Igen, ez a könnyebb út, de én sem választanám a nehezebbet csak azért, hogy elmondjam, megtettem.


Arról meg hogy ha lenne csodaszer, nem lennének kövér emberek - ezt itt előszeretettel hajtogatják, az embereknek normális kajára nincs pénzük, nemhogy ezekkel a termékekkel kísérletezzenek.


Az újfajta adipexről (a sárga, nem a régi arany) én még nem hallottam, hogy ha valaki betartotta az utasításokat, akkor bármi baja lett volna hosszútávon és általában fogynak tőle az emberek. Lehet visszaszedik a dupláját, de az legyen az ő bajuk. Betegség miatt egyszer durván lefogytam mert nem tudtam enni, semmit sem híztam utána és a bőröm sem lógott. Elhiszem, hogy van ilyen is, de az ellenkezője sincs kizárva.

2012. ápr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Krisz85 ***** válasza:
Mindenesetre egyetértünk, csak nézzetek meg olyanokat akik jól néznek ki, testépítők akár naturál szinten, fitness modell csajok, és akkor minden kétely eloszlott.
2012. ápr. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!