Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Sikerült már valakinek hashajt...

Sikerült már valakinek hashajtózással fogyni?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor milyen hashajtó volt? És az összes étel távozott belőle a hashajtó segítségével? Mennyit ettetek mellette? Az okoskodó, fontoskodó emberek kíméljenek.

2012. ápr. 15. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem. viszont nagyon aszott lett a böröm. Hiába krémezem azóta is.
2012. ápr. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mályva teát ittam, de borzasztóan legyengített. Tény, hogy fogy tőle az ember, de nagyon egészségtelen!
2012. ápr. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt komolyan gondoltad? :D Csak a te kedvedért leírom hogy lehet fogyni: első a diéta ( [link] talán ez a legjobb diéta egy átlag embernek aki fogyni akar, sport (lehet futás, tradicionális calisthenic -erre írtak egy könyvet is Fegyencedzés néven- , séta néha), majd egy táplálék kiegészítő amit rendes boltban veszel kezdésnek ha nincs nagy túlsúly akkor ez: [link] , ha nagy a gond akkor ezt ajánlom: [link] így fogysz is és súlyt is fogsz tartani ha lementél. A diétát úgy csináld hogy max 2 hónapig utána 1-3 hét szünet.
2012. ápr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tornázni szoktam, mert szeretek. Heti 3-4x 50 percet. De a kaján mindig elcsúszok, és ebből van már elegem... :( A súlyfeleslegem 10-13 kg.
2012. ápr. 15. 16:23
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem egyszer székrekedésem volt, és hashajtót vettem be rá. guttalaxot. kicsit túl sokat csöpögtettem belőle és egész éjjel f*sni jártam, és izzadtam is rendesen. reggelre 2 kilót tuti fogytam. éreztem magamon, hogy soványabb vagyok. viszont majdnem elájultam reggel, még pont beértem a konyhába, mielőtt összeestem volna, és gyors haraptam egy csokoládéból. mondjuk én alapból vékony vagyok, azért kerültem éhhalál szélére egy ilyen akció után. azóta nem merek hashajtót szedni.
2012. ápr. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez nagyon rossz ötlet! Van egy anorexiás barátom, ő kezdte így. Tönkrevágod a szervezeted, és sosem lesz többé normális viszonyod a kajáláshoz. Én pont az ellenkezőjét ajánlom, szerintem próbáld ki, milyen, ha az igényes étkezésre fókuszálsz, pl. elkezdesz zöldséges-gyümölcsös turmixokat, leveseket, krémeket készíteni (cukor, méz nélkül). Ha a kenyeret, tésztát, cukrot elhagyod, és radikálisan megemeled a zöldség és fehérje-fogyasztást (tojás, csirke, pulyka, hal), és napi 3 l vizet iszol, fogynod kell.

Ja igen, és a rendszeres futás nagyon meggyorsítja az anyagcserét.

2012. máj. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alexandra78 válasza:
Én is ajánlani tudom a mályva tea-át,szűzteát,zöldteát.Ezek nem teszik tönkre az egészségedet és még is nagyon gyorsan és könnyen fogysz tőlük.
2012. aug. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!