Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valami fogyasztoszert ajanlana...

Valami fogyasztoszert ajanlanatok? Lent

Figyelt kérdés
valamit ami nektek segitett, en mar nem tudom hogy micsinaljak jarok gorizni, kevesebbet es dietasabb dolgokat eszek, este 18 ora utan mar csak vizet iszok, kiprobaltam fogyokura teakat es semmi eredmeny...mit javasoltok? mar orvos tanacsat is kertem de csak annyit mondott h mozogjak... 73kg vagyok es 160cm es 18 eves lany...ti mit mondtok h mit tegyek?

2012. ápr. 16. 16:30
 1/4 anonim válasza:

Sport nélkül nem fog sikerülni...

scitec reform vagy adipokill-t ajánlom azok leszedik rólad a zsirt, de mindenképp a legfontosabb, hogy odafigyelj a kajára és a sport ha már ez kettő megvan normálisan látni fogod az eredményt.

2012. ápr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 málnáseper válasza:
Hoodia. Egy zöld dobozos kis bogyesz! Én hónap alatt fogytam tőle 13 kilót! És nem jön vissza!! Keress rá google ban, eddig minden ismerősömnek bevált
2012. ápr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 málnáseper válasza:
* 3hónap
2012. ápr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a nem kell neked fogyasztoszer,csak rendes kaja meg valaki aki rugdos hatulrol hogy ne allj meg,hanem csinald tovabb es tovabb :) Es az nagyon nagy hulyeseg,hogy nem eszel 18 utan..Mondjuk egy ket adag szojafeherje elmegy 18 utan is
2012. máj. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!