Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Nektek hatottatok a fogyasztó...

Nektek hatottatok a fogyasztó tabletták?

Figyelt kérdés
Ha igen melyiket ajánlanátok ? Dr. Chen Szűztea kapszuláról mi a véleményetek ?

2012. ápr. 19. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
nem éget kalóriát,nem hoz létre kalóriadeficitet,ergó nem fogyaszt,mert nem teljesíti egyik feltételt sem..
2012. ápr. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szűztea kapszulát nem szedtem, így arról nem tudok nyilatkozni. Én annak idején a Metabol fortéval fogytam 9 kilót + diéta, de ennek már 3 éve. Bár gondolom az összetevők nem változtak azóta :) Szóval ha már kérdezted, akkor én ezt tudom ajánlani :)
2012. máj. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem egyik sem vált be ,csak a sport,kiegészitve tengerialga kapszulával.Talán próbáld meg!Na persze futás mellett sem szabad sokat enni.Álitólag a jód tartalmú készitmények stimulálják az anyagcserét.
2012. máj. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szűztea kapszula inkább méregtelenítésre jó, fogyasztani nem fogyaszt. Mérlegen talán, de zsírból biztos nem.


Én találtam olyan tablettát, ami nekem bevált. Ide nem fogom kiírni. A mechanizmusa termogenikus. Kicsit pörget, kicsit emeli a testhőt. Éhség érzet nem nagyon van, éppen ezért nagyon oda kell figyelni, hogy az ember megfelelően étkezzen mellette, óra szerint. Könnyű tartani vele a diétát. Igazából ez a legnagyobb előnye.

2012. máj. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!