Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Próbálta valaki a Fatless...

Mara Acoma kérdése:

Próbálta valaki a Fatless Superwell zsírégető kapszulát?

Figyelt kérdés

Kicsit gyorsabban szeretnék fogyni és a gyógynövényboltban ezt javasolták. Edzés előtt kell fél órával bevenni, állítólag segít a szövetek közötti zsírfelhalmozódás csökkenését.

Hatóanyagai: CLA,Zöld tea,Króm



2012. ápr. 23. 14:27
 1/8 Smartguy86 ***** válasza:
5%

Annyival többet nem számít az, hogy megérje. A fogyásod csak akkor fog bekövetkezni, ha megfelelő étrend mellett megfelelő edzést végzel.


[link]

2012. ápr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de nem ez volt a kérdés.
2012. ápr. 23. 20:29
 3/8 Smartguy86 ***** válasza:
5%
Lehet, hogy nem ez volt a kérdés, de a te problémádra ez az egyetlen megoldás. Gyors fogyás meg nincs, max egészségtelenül...
2012. ápr. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Várj, várj, várj, én tudom a jó választ:


IGEN!!! Én próbáltam, és havi egy lábemeléssel ötven kilót fogytam két hónap alatt! Odamegy és kiszedi a zsírt a testedből!!! IGEN!!! EZ EGY CSODASZER!!!!



/A fentebb írtak valóságtartalma megegyezik a zsírégető kapszulák reklámjainak valóságtartalmával./

2012. ápr. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Smartguy86 ***** válasza:
Kérdező, tudod a fogyás, a diéta és a sport az nem hitkérdés. Ha hinni akarsz, akkor járj templomba!
2012. ápr. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia! Én már a harmadik dobozzal kezdtem el, negatív tapasztalatom nincs, ez nem gyógyszer!Több alkotója gyógynövény eredetű.Ha elkezded szedni ne kilókban mérd a csökkenést,hanem centikben.Nekem 2 doboz szedése után több mint 5 cm-rel lett kevesebb a derekam,plussz ment le fölösleg a karomról és a vádlimról is.Mindemelett komolyabban nem edzek de minden nap 15 kilómétert biciklizek.Nagyon fontos ha elkezded szedni legalább 2 liter vizet igyál naponta.
2012. máj. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
és te hogy szedted? evés közben/előtt vagy után?
2013. márc. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én ma vettem egy dobozzal. Reménykedek benne, hogy segít a fogyásban, persze, megfelelő étrend mellett. Valójában nem is a súlyom túl nagy, hanem az elosztással van a baj, amely gyomor és has tájon rakódott le! Ezért gondoltam erre, én bízom benne!
2013. márc. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!