Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen zsírégető tablettákat...

Bóna Barbara kérdése:

Milyen zsírégető tablettákat ismertek? Kinek melyik jött be? És azt az izét, amit bárhova lehet a testre tenni (ilyen kék öv, amit a televízióból rehet rendelni) és rezeg és úgy fogyaszt az használt valakinek?

Figyelt kérdés

Persze emelett egészségesen élek, és mozgok is.

KÖSZI!!


2009. jún. 21. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyik se jó semmire.

Viszont sport előtt 2000mg L-Karnitin az már elég jó.

Scitec - Liqid Carni-X

Nekem ez bejött. Viszont sport nélkül semmit nem ér, arra nem árt odafigyelni!

2009. jún. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg ne rendeld azt a szart. Nagy átverés. Barátnőm megrendelte. Hát mit ne mondjak, a szekrény aljában pihen már egy jó ideje. Mozgás+ megfeleő táplálkozás. Még zsírégető tabi sem kell. Ahogy az első is írta L-carnitin jöhet edzés előtt.
2009. jún. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem az Ananász tabletta vált be, de mellette mozogni kell.Én úgy gondolom, minden szer mellé kell mozogni, anélkül nem megy.És az ételek megválogatására is oda kell figyelni.Azt az öved meg nem rendeld meg , az édesanyám meg rendelte, neki nem vált be, én is kipróbáltam, hát egy nagy rakás sz..stb..csak pénz kidobás volt, nem fogyott semmit, csak rezegtette a zsírt, de hasizom munkát nem végez.Szóval torna, egészséges étel, és torna..meg valamilyen étrend kiegészítő .
2009. jún. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen!
2009. jún. 22. 21:42
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
Szia a reduktillal fogytam 1.5 év alatt 28 kilót.Én ezt tudom ajánlani.
2009. jún. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!