Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A Reduline36-ot próbálta már...

A Reduline36-ot próbálta már valaki? Tényleg annyira hatásos?

Figyelt kérdés
2012. máj. 2. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Mivel még mindig vannak kövér emberek, sőt egyre nő az arányuk, az eddig árult fogyasztó szerek valószínűleg nem túl hatásosak. De ez, ez most tényleg hatni fog. Egészen biztos. De ha ez nem, akkor majd a Reduline37, vagy a 38...
2012. máj. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
Igen, igaza van az elsőnek, próbálj ki minél többet, az egyik csak bejön előbb-utóbb. Remélem érzed benne az iróniát. Nem, egyik fogyasztó szer sem hatásos, a pénztárcád ugyan vékonyabb lesz, de tested nem, és az egészségednek sem tesz jót.
2012. máj. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1.-nek!

Ha nem tudsz értelmesen válaszolni akkor ne válaszolj!

Én feltettem egy értelmes kérdést.És azoknak a véleményére lennék kíváncsi akik kipróbálták.És nem szoktam ilyen fogyasztószereket szedni,ja és nem tizenéves vagyok már!

2012. máj. 2. 15:35
 4/7 anonim válasza:
100%

Nos, én szedtem szűztea kapszulát, ezt csak azért nem szedem, mert drága nekem. Bármilyen fogyasztószert is vásárolsz, fontos mellette a testmozgás! Hiába szeded mondjuk ezt úgy nem fogsz fogyni a ha nem mozogsz csak eszel...!


Amúgy szerintem hatásos! Csinálj egy étrendet, és szedd ezt, és mozogj sokat!


Terhesség alatt sokat szedtem fel 80 kilóra híztam most vagyok 55kiló 150cm vagyok. Képzelheted hogy néztem ki!

Mozgás

diéta

és fogyasztószer

ez a titok

2012. máj. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolsónak

"csak eszel" Nem csak eszek!Stagnál már egy ideje a súlyom,szülés után is maradt rajtam.A 2 éves lányom gondoskodik a mozgásomról.És nem 100kg-os vagyok!De engem zavar.

2012. máj. 3. 12:42
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Hát ez tényleg értelmes kérdés....xD

És a válaszokból ítélve, biztosan nagyon hatásos lehet ez a szer.......pffff


Nyugodtan pontozz le!

2012. máj. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
68%

Reduline 36


Hatóanyag: 1 Reduline 36 kapszula 500 mg chitosant (ß-1,4-D-glükozaminból és ß-1,4-acetil-glükozaminból álló polimer) tartalmaz.


A hatóanyag a chitosan, már nagyon régen ismert, úgynevezett felszívódás gátló zsírégető. Ezt az anyagot kinyerhetik a rákpáncélból, de egyes gombafajokból is. Ez egy olyan speciális zsírmegkötő rostanyag, mely a saját tömegénél 5-ször több szilárd táplálékból származó zsírt képes megkötni. Elvileg étkezés előtt fél órával 3-5 kapszulát kell folyadékkal bevinni.


[link]

2012. máj. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!