Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van valami tea, teafű ami...

Van valami tea, teafű ami fogyaszt, vizethajt, zsírt éget?

Figyelt kérdés
Az almaecetről és a zöldteáról tudok, szűztea kapszulát szedek. Érdekelne hogy van-e valami amivel még segíthetnék, hogy könnyebben foggyak.
2008. ápr. 22. 17:50
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Igen a mályvatea, vagy kapszula. Szedheted együtt is a kettőt.Illetve éhgyomorra evés előtt facsart citromlé (hamar tönkreteszi a gyomrot!).

2008. máj. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szólónak...

A mályvatea köztudottan erős hashajtó... én kipróbáltam, mikor még ezt nem tudtam... Széjjel fostam magam tőle. Bocsi, hogy így írom, de ez az igazság!

Én többmindent kipróbáltam már, de semmi sem használt.

Egyszer fogytam 2hét alatt 15 kilót, de akkor beteg voltam. Utána 5évig tartottam a súlyomat!

2008. máj. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
A Maté tea is nagyon jó "fogyasztószer" vízhajtó hatású,csökkenti az éhségérzetet,stresszoldó.Nagyon sok pozitív hatása van.Egy hét alatt egy kilót bőven lehet tőle fogyni.Van hogy nem is eszek semmit mert egyszerűen egyáltalán nem vagyok éhes.Nekem nagyon bevált.:)
2008. máj. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mate tea:természetes tuning,csökkenti az étvágyat azzal,hogy szabályozza a vércukorszintet.
2008. jún. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!