Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Nagyon rosszul érzem magam a...

Dorothy0108 kérdése:

Nagyon rosszul érzem magam a bőrömben, mer van egy kis feleslegem, de nem vagyok kövér csak zavar az a kis felesleg. De sajnos nincs időm edzeni a sok vizsgám, és a tanulás miatt. Milyen jó gyors és hatásos fogyasztószert ajánlotok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
A vizsgákra és a tanulásra való tekintettel felejts el nassolni is! ;)És kizárólag vizet igyál, ha megszomjazol, semmi édesített vacak!
2012. máj. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem nagyon szoktam nassolni..csak hetente 1x egy kis csokit...csak nagyon szeretném leadni a nyárra a felesleget,csak még nem talátam rá gyógyszert...de azért köszi!!!:)
2012. máj. 17. 13:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak arra nincs az embernek ideje, amit nem akar igazán...nem igaz hogy nem tudsz napi félórát rászánni, akár otthon lefekvés előtt...
2012. máj. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az ultrahangos zsírbontást, mert az célzottan fogyaszt, és leginkább azoknak hatásos, akiknek normál testsúlyuk van, de van egy-két problémás terület a testükön. Menj el kozmetikába, járj le egy bérletet, (heti 45 perc max.), és ha beválik, legjobb egy saját gép (Forever Slim)! Ami még csodát művel, és nem kerül sok időbe (heti 1 óra), az a Callanetics, a kettő együtt meg bombabiztos!
2012. máj. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az utolsó elöttihez szólva:Tényleg nincs rá időm(sajnos).Anyuval már vettünk fitnesz bérletet is de nem volt arra időm h lejussak...6-15:00-ig suliba vagyok,utána itthon tanulok a következő napra,utána ált.11-ig pedig a tételeimet a vizsgámra..Utána nincs kedvem futkorászni..ezért is kértem vmi jó fogyasztószert amit már én is szedhetek..
2012. máj. 22. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!