Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szerintetek a paprikakrém...

Szerintetek a paprikakrém vagy az alga krém hatásosabb?

Figyelt kérdés
kipróbáltam a yamuna paprikakrémet,de én ilyen szenvedést még soha nem éltem át. Több órán keresztül égett,mintha tűzbe álltam volna, és még órákkal később is éreztem. hatásos lehet a paprikakrém de vmi mást kell keressek helyette mert nem bírom. Mit ajánlotok?
2012. máj. 21. 23:39
 1/10 Smartguy86 ***** válasza:
Egyedül a DIÉTA + SPORT hatásos. Ha emellett unatkozol és kínozni akarod magad, akkor próbálkozhatsz ilyen szarokkal. Ha meg nincs meg a diéta + sport, akkor kb. fölösleges pénzkidobás és önsanyargatás az egész.
2012. máj. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! Megvan a DIÉTA+SPORT is. De mivel nagy súly leadása közben vagyok,a bőröm megereszkedett, és eléggé narancsbőrös és strihás vagyok ezért szeretném javítani a bőröm állapotát!!!
2012. máj. 22. 09:38
 3/10 anonim ***** válasza:
de mire hatasosabb?? nincs benne a kérdésben
2012. máj. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Smartguy86 ***** válasza:

"bőröm megereszkedett"


Akkor még sincs annyira rendben az a diéta... Sokan hiszik, hogy a diéta az kb. egyenlő azzal, hogy főtt krumplit eszel meg vizet iszol. Ez nem az a diéta! A diéta = tervezett étrend. Ha nagy a súlyfelesleged, akkor főleg fontos, hogy minél fokozatosabban fogyj, nem pedig koplaltatással, mert akkor látod ez az eredménye. Amúgy kétlem, hogy az ott maradt bőrt bármivel is tudnád most javítani. Inkább koncentrálj arra, hogy mostantól maximum heti 1 kilót fogyj! De jobb lenne, ha csak felet. A bőröd csak így tudja követni a fogyást - ezért kellett volna eleinte is úgy tervezni a diétát, hogy ne legyen ennél több fogyásod.

2012. máj. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt se tudod, hogy mennyit fogyok és úgy oktatsz ki! Előbb inkább kérdeznél normálisan! Átlagba heti fél max 1 kg fogyok, az első időkbe volt hogy heti másfél kg-t.Jah és amúgy orvosi segítséggel, ellenőrzéssel szóval azt se mondhatom, hogy főt krumplin élek. Életmódváltás... ennyi. Igenis lehet javítani a bőr állapotát, nem hiába foglalkoznak ezzel a kozmetikusok is. Én a véleményekre lettem volna kiváncsi, hogy kinek mi vált be...?
2012. máj. 23. 09:51
 6/10 anonim ***** válasza:
ha lóg a bőröd akkor gyorsan fogytal és nem tornaztal eleget, ha eleget tornaztal volna akkor a bőr is feszes lenne, 108kgrol fogytam fél év alatt 88kg-ra, de egy cseppet sem log a bőröm mer tornáztam. amugy meg ezen csak kozmetikai beavatkozas segithet, a lógó bőrt felvarrják..ennyi, felesleges krémekre gélekre ne adj ki penzt, inkabb sporolj és menj el plasztikai sebészhez.
2012. máj. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Smartguy86 ***** válasza:

Jobban tetted volna, ha egy edzőt kérdezel meg arról, hogyan kell helyesen életmódot váltani. Az alga és paprikakrémet is az a jól tájékozott orvos ajánlotta???


Megsúgom, az orvosok sokszor még azt se tudják, hogy ha beteg vagy, az mitől van, nemhogy még életvezetési tanácsokat adjanak. Szerintük már a multivitamin is túlzás - persze érthető, nem érdekük a betegségmentes élet, ők és az orvoslátogató kollégáik ebből élnek...

2012. máj. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! Azt nem értem mért kell veszekedés céljából írogatnod ha nem tudsz értelmes választ adni a kérdésre. Ha fogalmad sincs a feltett kérdésről akkor keress olyat amit tudsz is és van tapasztalatod is benne!!!Köszike!
2012. máj. 23. 11:37
 9/10 Smartguy86 ***** válasza:
Egyem a szívedet! Ha a kacsa nem tud úszni, akkor a víz a hülye? :DDD Inkább az agyadat kenegesd paprikakrémmel. Tudsz te olvasni?
2012. máj. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Smartguy86 ***** válasza:

De nem csak én mondtam neked, hogy rosszul csinálod, hanem a #6-os válaszoló is. Szerinted a kozmetikus mit csinál a megnyúlt bőröddel? Felgumizza? Azzal a plasztikai sebészeten szoktak foglalkozni...


Szerintem érthetően megmondtuk, hogy mit kell csinálnod. Ha nem érted, akkor ne engem baszogass,aki segíteni akart. De tőlem lifegjen a szélben a bőröd, nem érdekel. Nem azért vagyok itt, hogy frusztrált duckókkal vitatkozzak...

2012. máj. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!