Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Almaecet fogyókúra: így kell...

Almaecet fogyókúra: így kell csinálni? Hm?

Figyelt kérdés
Reggel éhgyomorra, ebéd előtt 15 perccel, este lefekvés előtt. (Egy evőkanál bioalmaecet, 2dl víz). Heti 3*2 óra táncos testmozgás + menzás étrend (leves, illetve "második" amiből néha kimarad a köret.). Jól csinálom ?

2012. máj. 25. 08:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem, ez semmire nem jó, semmi tudatosság nincs benne, szénhidrát is kell, főleg az elején érdemes magasabbról indulni hogy később tudjad csökkenteni, vagy leáll a fogyás. A menzás kaja meg alapból szemét, tudom tudom "olcsó" de ha összeállítasz egy saját étrendet minőségi kajából az sem sokkal drágább
2012. máj. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Menzás kaja szeméét? Ezt nem értem, elvileg úgy készítik ezeket az étrendeket, hogy meglegyen benne minden tápanyag elegendő mennyiségben ami kell egy emberi szervezetnek naponta. PL.: Brokkoli krémleves, krumpli, sültcsirke, fejes saláta: nos ha ebből kihagyom vagy minimalizálom a krumplit. Nem értem miért nem jó így? Ja, és 6 után nem eszem csak vizet iszom.
2012. máj. 25. 08:36
 3/12 anonim ***** válasza:
2012. máj. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van! Szénhidrátra szüksége van a szervezetnek, csak nem mindegy milyen szénhidrát az amit beviszel. Jó minőségűnek kell lennie, azaz rizs, teljes kiőrlésű kenyér stb..ha nem viszel be szénhidrátot, tönkremegy az idegrendszered.

Az almaecetet meg feletsd el, max a gyomrodat teszed vele tönkre.

2012. máj. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez amit te akarsz csinálni, maximum a gyomorfekély eléréséhez jó út.
2012. máj. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az almaecet egy csodálatos dolog. Nem kell összetéveszteni a sima ecettel.

Almaecet kúránál az az ajánlatos, hogy minden étkezés előtt kb negyed órával megiszol egy pohár vizet, amibe egy kanál ecetet teszel.

2012. máj. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szélsőséges vélemények vannak erről az almaecetről.. Van olyan, aki személyes tapasztalatról beszél: pl. a gyomorfekélyhez vezető út.., csodaszer..stb. akkor most mi az igazság ?????
2012. máj. 25. 10:42
 8/12 Smartguy86 ***** válasza:

Az ecet - legyen az bármilyen alapanyagból előállított... egy viszonylag erős sav. Ezért sem lehet kapni töményen, csak 10-20% oldatban, vagy a drágábbak ennél erősebbek, de nem sokkal. A sima ecetre rá is van írva, hogy NE fogyassza senki hígítás nélkül! Nem véletlenül!


Az ecetsav - és bármilyen sav megnövelheti a vér savasságát, ami akár halálos is lehet! Éhgyomorra savat inni meg a legnagyobb hülyeség, amit valaha hallottam.


Amúgy ha már az áltudományos magyarázatoknál tartunk: a zsírokat nem oldja sav!!! Lúgokkal lehet oldani, amihez a szervezetnek saját magát kell lúgosítania, de ez önmagában édeskevés a zsírok felhasználásához - ahhoz sport kell és energiadeficit.


Menzás étrend - te csak azt hiszed, hogy az úgy van összeállítva, hogy egészséges legyen... :D Elárulom - ott az elsődleges szempont a költség! Tehát zsíros, szénhidrátban gazdag ételek, belsőségek, kevés hús, sok tészta, stb.


A tánc nem a legjobb edzés, mellette valami aerob edzés is kéne, ami legalább 1 óráig tart - a tánc annyira nem jó aerob edzésnek.

2012. máj. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én január eleje óta iszom az almaecetet újra, régebben is ittam. igaz, hogy fogyni nem fogsz tőle, de tapasztaltam, hogy kiválóan segíti az emésztést, a pattanásaim elmúltak, kevésbé zsíros a bőröm.

igazából sose mértem, hogy mennyit öntök, löttyintek valamennyit a pohárba, és kész. illetve nem étkezések előtt iszom, hanem épp amikor megkívánom. a gyomromnak semmi baja sincs.

arra viszont figyelj, hogy az étvágyad megnő tőle, és ha nem tudod kontrollálni magad, akkor több lesz a kára, mint a haszna.

2012. máj. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2012. máj. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!