Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van-e valami jó étvágycsökkent...

Van-e valami jó étvágycsökkentő szer?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem ez lenne a legmegfelelőbb megoldás, de Convulexet szedek és a szokásosnál többször vagyok éhes, dupla adag kaják mellet, emiatt a pénzem is elmegy az ételre (diákhitel). Most majdnem 90 kiló vagyok, amíg leálltam a szerrel, még fogytam is normális étkezés mellet, de egy epilepsziás roham után újból el kellet kezdenem. (ami valószínűleg vércukorproblémának az eredménye volt, de mindenki a számítógépet hibáztatta anno, mert az egy nagyon gonosz szerkezet, aztán hagyták az orvosok a fenébe a vércukorszintteszteket)

Ugyan majd kérek beutalót a neurológusomhoz, de mivel eléggé link ember, lehet semmit se tesz a cél érdekében.


2012. jún. 18. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Tervezd meg előre a kajád! Mennyit eszel össz. most. Ebből vegyél egy marékkal. A maradék kaját meg oszd el 5-6 étkezésre. Reggeli, 10 órai, Ebéd első fele, ebéd második fele (3 órára rá) uzsonna, vacsi.


Mindig keveset egyél de azt 2-3 óránként. A reggeli, ebéd, vacsi adja a fő étkezéseket.

Továbbá: sok sok víz. Kaja előtt és után ígyál egy pohár vizet vagy akár kettőt. Így eltelítődik a hasad.


Vagy egyél hosszan. Pl vágj fel almát szép vékony szeletekre és tanulás közben lassan majszold el. Lehet 20 perc vagy 1 óra is. Az agyad 20 perc után fogja fel, hogy eszel ,így semmit nem szabad behabzsolni. Amit lehet aprózz el, akár ehetsz kiskanállal is.

2012. jún. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja! És minden héten egyél egy marékkal levesebbet! Amíg el nem éred a "normális" szükségleteidet.
2012. jún. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A gyümölcsöket utálom, köszönhetően az óvodai nevelőknek. Kész undorom van az állaguktól. Helyettük gyümölcslevet iszom, ha tehetem.


Az a gondom, hogyha keveset eszem, akkor ugyanúgy éhes maradok és aztán ideges leszek meg rettegek egy újabb rohamtól.

2012. jún. 18. 19:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy akkor neked a fejedben vannak gondok!Azon pedig egy szer sem segít! :P
2012. jún. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!