Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Herbal zsirégető tablettával...

Herbal zsirégető tablettával le lehet fogyni? Ha igen tartósan fogyok le vagy szedni kell mindig? észrevételeket tapasztalatokat légyszi irjatok.

Figyelt kérdés
2012. jún. 22. 05:38
 1/4 anonim ***** válasza:
A zsírégető tabletták 1-2%-ot adnak hozzá a helyesen kivitelezett szálkásító diétához és nem csodaszerek. Persze azok amik nem átverések.
2012. jún. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kedves neutronlovag! Ez az Easy-Fit tabletta jobb mint a herbál zsirégető? használtad és bevált?
2012. jún. 22. 13:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen Easy fit??? Nem használok zsírégetőt, ha szálkásításra lenne/lesz szükségem azt a normálisan belőtt diétával fogom elérni és nem adok is zsírégetőre egy erős vitamin stack okkal fontosabb annál.
2012. jún. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezer éve vannak ilyen fogyasztó tabletták (tehát nem mai "találmány") csak kérdem én. Ha ilyen CSODA szerek vannak, miért van annyi elhízott ember?

Ugyanezen én is átestem amúgy, fiatalon minden új, szóval, nem hat. Azt hiszed hat de nem. Nekem csak úgy hatott ha mellette sportoltam és oda figyeltem az étkezésekre, amit persze bogyó nélkül is elértem. :)

2014. aug. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!