Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a véleményetek a BioTech...

Mi a véleményetek a BioTech zsírbontóról?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok és sajnos betegség következtében se sportolni se diétázni nem tudok.(Már megkérdeztem több embert is és ők ajánlották)Orvoshoz két havonta járok a testsúlyom miatt(136kg) vizsgálatra.Majd megbeszélem az orvossal, jövőhéten aktuális, hogy megyek kivizsgálásra.

Mi a véleményetek erről a fogyasztószerről?Magas koleszterin nem gond a szedése mellett?


2012. jún. 24. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát az orvosod majd megmondja a tutit, de az biztos hogy ezek a készítmények amik segítenek, még ha jók is, elhanyagolható jelentőségűek egy átlagembernek, + diéta és sport nélkül nem is működnek. Diétázni mindenki tud, majd az orvosod megmondja hogyan. De olyan hogy valaki beteg és ezért egészségtelenül kell táplálkoznia olyan nincs.

Ekkora túlsúlynál a sok séta a megoldás.

2012. jún. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A ténylegesen zsírbontó, vagy jobban mondva zsírégető szerek be vannak tiltva, mert könnyen halált okozhatnak. Amit te boltban kapsz, az rendszerint valamilyen étvágycsökkentő készítmény kamu jelzőkkel felspanolva, mint ilyen, diéta és sport nélkül semmit nem ér.
2012. jún. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogy amire gondolsz, az mit tartalmaz. de ha L-Carnitinra gondolsz, az segíti a fogyást és zsírégetést, de csakis mozgás MELLETT! ha nem mozogsz, semmit sem használ. edzés előtt vagy közben kell alkalmazni, és akkor tudj segíteni. De többre mennél egy fehérjeporral szerintem. Abban is megtalálható, ha jó minőségűt veszel és a fehérje-bevitelt is növeli. de ezek csak étrend kiegészítők, nem helyettesítik azt!!!

sok sikert és kitartást a diétához!

2012. jún. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek a táplálékkiegészítők nem csodaszerek. Nincs olyan kapszula, amit benyelsz, és lebontja a zsírt. Ilyen nem létezik. A biotech egyébként egy nagyon jó márka, de ezeknek a zsírégetőknek csak diéta és sport mellett van hatásuk. Önmagában pénzkidobás.
2012. jún. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!