Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tapasztalatok a Re-Code-ról?

Tapasztalatok a Re-Code-ról?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi, olyanoktól, akik már használják a Re-Code-ot. Használ-e nekik, sikerül-e fogyni vele, illetve miben változtattak még a fogyókúra kezdetekor (gondolok itt étrendre, mozgásra, stb.)

2012. jún. 25. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem próbáltam, nem is hallottam még róla, de elsőre nagyon értelmesnek tűnik.

"A tartós fogyás egyetlen tudományos alátámasztott alternatívája az egyszerű szénhidrátok mellőzése vagy jelentős csökkentése táplálkozásunk során. Ha ez nem sikerül, a fogyás mindig illúzió és illékony remény marad csupán."

"A Re-code által javasolt táplálkozási program tehát a fehérjék, a zsírok, a zöldségfélék és saláták, valamint, jelentősen mérsékelt mennyiségben, a gyümölcsök fogyasztását ajánlja! Ezekből gyakorlatilag korlátozás és kalóriaszámolgatás nélkül jóllakásig lehet enni, de csak akkor, ha éhesek vagyunk és csak addig, amíg jól nem laktunk! Az átállás és az éhség természetes szabályozása jelentős időt vesz igénybe, de a Re-code segítségével a folyamat visszakódolható, gyorsítható."

"Ne féljünk a zsíroktól!

Egy másik táplálkozási axióma a zsíros ételek csökkentése étrendünkben.

Az úgynevezett csökkentett zsírtartal- mú vagy zsírmentes termékek divatja már legalább három évtizedre tekint vissza. Ez az elképzelés, vagy már inkább mánia, az Egyesült Államokban kezdődött és ért el a legmagasabb szintre. Nézzük meg, milyen eredményt hozott! Csökkent vajon az amerikai elhízottak és túlsúlyosak száma az utóbbi három évtizedben? Nemcsak hogy nem csökkent, hanem megsokszorozódott! Ma az USA lakosságának már 60%-a túlsúlyosnak tekinthető, miközben szinte mindenki csak zsírszegény ételeket fogyaszt! Számos klinikai vizsgálat támasztja alá, hogy első sorban nem a zsírban gazdag táplálkozás okozza a túlsúlyt! Tehát a zsírok mérsékelt fogyasztása nem tilos, hanem éppen ajánlott a legújabb eredmények alapján. A zsírok fogyasztása esetén nagyon fontos, hogy kerüljük a mesterséges transz-zsírokat, mint a hidrogénezett olajok, margarinok."

2012. jún. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is utána olvastam, több fogyókúrát segítő készítménynek, de valamiért ez volt a legszimpatikusabb :) A táplálkozási programja is külön tetszik, meg, hogy nem akarja elhitetni, hogy csak ettől, csak most és x kilót x nap alatt, hanem korrekten elmondja, hogy mit, mikor hogyan csinálj, és a Re-Code kvázi "csak" segít a fogyókúrás törekvéseidben. Ezért kérdeztem, hogy van -e már valakinek tapasztalata vele kapcsolatban, hogy be is tartja e pl. az étrendet, ilyenek. De mondjuk szerintem így is, úgy is megrendelem, csak kíváncsi lennék a tapasztalatokra :)
2012. jún. 26. 13:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy mindenről lehet olvasni jó tapasztalatokat a rajongóktól, meg rossz tapasztalatokat az ellenzőktől. Ha megkérdezed itt, hogy kinek mi a tapasztalata a 90 napos diétáról, akkor biztos lesznek akik dícsérik, pedig az egy iszonyatos baromság, nem azért, mert nem lehet vele fogyni, hanem mert az a fogyás nagyrészt izomból történik és csak összeaszalódik tőle az ember.

Az lenne a legjobb, ha az ember a józan eszére tudna hallgatni, de annyi babonaság él a köztudatban, és egy részük még tudományos tényként is van előadva, hogy szinte lehetetlen tisztán látni. Ha valaki meg komolyan bele akarja ásni magát a témába, akkor a középiskolás biológia anyagot jócskán meghaladó ismeretekre kellene szert tennie aza anyagcsere működéséről, és ez nem mindig könnyen elérhető. Ráadásul sokszor az orvosok ezeknek a babonás hiedelmeknek a legnagyobb terjesztői, az orvosokra meg egyéb szakemberekre meg hajlamos mindenki tekintélyként nézni, akármekkora ökörségeket beszél.

2012. jún. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia! Én kb. másfél hónapja hallottam róla először, elsőre úgy tetszett, aztán jobban utána olvastam, és végül úgy döntöttem, hogy megér egy próbát. 3 hete kezdtem el inni, az étrendet -úgy, ahogy- betartom, de nem ragaszkodok hozzá görcsösen, sport pedig két naponkénti esti futásra korlátozódik és így ment le eddig 5,5 kiló. Szóval nekem eddig bevált, mellékhatást, fáradtságot, hányingert, ilyesmit abszolút nem érzek, viszont -nyilván a mínusz kilóknak köszönhetően- jobban érzem magam a bőrömben. Remélem így is marad :D :D
2012. jún. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megvettem végülis múlt héten én is :) Közben kiderült, hogy sógornőm is ezt issza két hónapja:) Tudtam, hogy fogyózik, meg látszott is rajta, hogy az elmúlt hetekben repültek le róla a kilók, de valamiért sosem került szóba, hogy ezt issza ő is :D :D :D
2012. júl. 4. 13:31
 6/6 anonim válasza:
hatásos?én is nagyon szeretnék fogyni de féléve nem indul be :(
2012. aug. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!