Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Adiponix+bicikli?

Adiponix+bicikli?

Figyelt kérdés
Pár kiló felesleg van rajtam, az ilyen ugri-bugri gyakorlatokat nem bírom, és futni sem tudok a műtött térdem miatt. Bicajjal elvagyok, nem fáj annyira a lábam. Eddig is napi szinten több kilométert tekerek, egy kicsit megemelném elindulnának a kilók? Étkezésre muszáj figyelnem, miután emésztési gondjaim vannak, így nem is eszek "mérgező" kajákat.
2012. júl. 1. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Olvasd el ezt, és azután mondd, hogy nem eszel mérget. :)

2012. júl. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kedves előző!

Nem mintha hinnék bármilyen csodaszerben, és támogatnám az ilyet, de olvasni, értelmezni nem ártana, mielőtt hozzászólsz valamihez...

[link]

(A véleményem ugyanaz, mint a többiről, de attól még ez nem az a cucc...)

2012. júl. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves első! Igaz csak betűk kérdése, de nem ugyanaz a 2 szer.


De a kérdésem az volt, a 2 együtt hatásos lenne-e. Régebben is bicajoztam, de a műtétem utáni hosszú lábadozásban rám rakódtak a kilók.

2012. júl. 2. 08:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha az étkezés mennyiségére és összetételére figyelsz, + biciklizel, akkor menni fog, nem kell plusz dolog hozzá.
2012. júl. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tisztában vagyok vele, hogy a cikk az adipexről szól, de aki vette a fáradságot és elolvasta, az érti, hogy az adiponix és a többi ilyen szer mind egy kaptafa.
2012. júl. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért nem.

Mert ezek (mint pl az Adiponix) csak sima átb@szás, míg az Adipexbe már nem egy ember halt bele...

2012. júl. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!