Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A véleményetekre vagyok...

A véleményetekre vagyok kíváncsi, a vérdiéta hasznos? Megéri?

Figyelt kérdés

Kérlek nézzétek meg a www.vérdiéta.com-on


nagyon fontos lenne ha válaszolnátok rá !!!


2012. júl. 6. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
NEM. az összes ilyen trendi diéta hülyeség... az egyedüli, ami használ: egészséges táplálkozás és sport.
2012. júl. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én nem tudom felfogni,hogy miért olyan nehéz megérteni az embereknek,hogy a mindenféle gyors diéták és fogyasztó csodalöttyök sz.rt se érnek! ne ilyenekre költs,hanem vegyél egy futócipőt meg egy uszodabérletet és akkor fogyni fogsz!sőt az még egészséges is!

csak itt van egy kis bibi,a legtöbb ember nem képes tenni azért,hogy lefogyjon.inkább vár a csodára és akár több tízezret elkölt baromságokra ahelyett,hogy napi 1 órát sportolna...most lehet szidni stb...így fogytam 15 kilót!

gondolom majd most jönnek a kifogások,hogy én biztos könnyen meg tudom oldani,mert rengeteg időm van,én könnyebben leadom a felesleget meg a hasonló baromságok!

hát nem! kőkemény munkámba került,iskola mellett délutánonként és hétvégén dolgozom szóval felesleges időm nincs!de mindenkinek arra van ideje amire szakít!

2012. júl. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!