Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb méregtelenítő tea? Elkezdtem fogyózni, tartom is diétát, de eddig sajna semmi eredmény. Arra gondoltam, h először méregtelenítenem kéne, nem? Ajánlatok?

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 21:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%

Nem, csak türelmesnek kell lenned, majd beindul.

Nem egyik napról a másikra történik csoda.

2012. júl. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Neki elhiheted, hogy nincs olyan, hogy méregtelenítő tea.

[link]

2012. júl. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
márhogyne lenne a legjobb a zöld tea én évek óta iszom és fogytam tőle ugyanis zsírégető!!! azonkívűl rákkelenes,vitaminokkal teli kellemes frisstitő!
2012. júl. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
59%
Mi az, hogy "rákkelenes"???
2012. júl. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

rákellenenes hatású ezen mit nem értesz?


[link]

2012. júl. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
elírtam ennyi nagy dolog ennyire csak nem olyan IQ vannak itt hogy ennyire minden betüt kiforgassanak és mégis
2012. júl. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
0%
Kovi bá először agy kéne igen és ezt most ki kérdezte tudod a méregtelenítés arról is szól hogy kitísztul a szervezet a méregaanyagoktól ezáltal megkönnyebbül a szervezet és olvadnak le a kilok de persze ebben is kössön bele mint okoska főleg ilyen Bá félék akik csak azért jönnek ide hogy röhögjenek 1-2 csajon mégis minek írkáltok ide fiúk ha hasznosat nem tudtok ott okoskodjatok amihez talán értetek is politika,számítógép,autószerelés jaaa hogy az sem megy akkor bocs akkor menj sörözni a haverokkal vagy feküdj le!
2012. júl. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

nincs meg a diétádban a kalóriadeficit,azért nem fogysz.

méregtelenítésre meg a veséd és a májad való.

2012. júl. 14. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%
tudod kovi bá nem nagyon izgat minket mit okoskodsz itt mivel nem vagyok már amatőr ne ma kezdtem és több mindent kipróbáltam mint amiről te valaha olvastál is és ami bevállt azt megosztom senkit nem érdekel az okoskodásod de miért nem huzol el valami fiús területre miért itt osztod az észt nekünk csajoknak????le vagy sz....
2012. júl. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

okoska tessék igy olvadnak a kilok ti vagytok buták fiúk főleg kovi bá aki még egy ezt sem érti annyira IQ

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. júl. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!