Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogyan tudom eldönteni, hogy...

Hogyan tudom eldönteni, hogy a rendelt fogyasztószer eredeti vagy hamis?

Figyelt kérdés

2012. júl. 16. 16:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Kérem csak olyanok írjak akik szedtek/nek, az ellenzők ne is fáradozzanak! Köszönöm
2012. júl. 16. 16:47
 2/4 anonim ***** válasza:

Mit és honnan rendeltél?

Mivel gondolom nincs otthon laborod, megfelelő felszereléssel és a tudásod sincs meg hozzá (ha meglenne, akkor nem kérdeznél ilyeneket), így a válasz: SEHOGY.

2012. júl. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Adipexet rendeltem csak 10szemet, az adipexretard.hu oldalról. Szokottnál kisebbek a szemek és citromsárga a színe. Szerintetek?
2012. júl. 17. 08:00
 4/4 anonim válasza:
nem hallottam még erről a gyógyszerről és őszintén szólva nem is szívesen szedném be. inkább egy Hoodia P57 nevűt ajánlanék amit saját tapasztalatból tudom hogy használ ez nem "fogyasztószer" csak csökkenti az étvágyadat, én minden mozgás nélkül 13 kilót fogytam vele egy hónap alatt és nem is jött vissza
2012. aug. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!