Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Raspberry vital, szerintetek...

Raspberry vital, szerintetek átverés, vagy valóban fogyaszt?

Figyelt kérdés
tapasztalatok? [link]

2012. aug. 15. 17:58
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
97%

Sose hallotam róla, de ha ez a cucc elvileg lefogyaszt.. Akkor kamu.

A fogyasztószerekbe soha senki ne bízzon... Hogyha ilyen könnyű lenne lefogyni, nem lenne sok cukorbeteg ember, meg nem lenne az Egyesűlt Államok fele túlsúlyos...

Aki leakar fogyni, felejtse el az ilyesmit. De örökre !

Fuss le kilométereket, csinálj magadnak hasizmot, ne egyél este 6 után, ne egyél hízlaló ételt.. Probléma pár hónap alatt letudva, lehet hogy az a pár hónap csak kettő, de megéri.. Mint ülni a seggünkön és várni a nagy semmit (gyógyszer hatás) ... Sajnálom, de biztos lehetsz benne hogy átverés.

2012. aug. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
Én meg is rendeltem,kaptam e-mailben egy értesítést, hogy nemrég indult el Mo.-on.A dobozán az van h Ausztráliából származik.3 hete szedem már,akkor kezdtem el edzeni is,de nekem löketnek jó.Gyorsabb lett valamivel az anyagcserém is,idáig jók a tapasztalataim,remélem hosszútávon is így lesz.
2012. aug. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
bocsi az offért kedves második válaszoló, hadd kérdezzem meg az összetevőiben tényleg nincs koffein vagy hasonló izgató cucc? nem éreztél mellékhatást?
2012. aug. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
Nem éreztem mellékhatását,sztem tényleg nincs benne koffein vagy hasonló.én kávézni sem szoktam,mert kiugrik tőle a szívem,ugyh biztos h megérezném ha lenne benne.
2012. aug. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
2 valaszolo!! Kerlek ird meg h mennyit fogytal eddig, es emelett mennyit sportolsz,eszel ?? Nagyon koszonom. :)
2012. aug. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:

Sziasztok!

Nemrégen kezdtem használni a Raspberry Vital-t. Egyenlőre azt tapasztaltam, hogy változott az emésztésem, könnyebb lett a hasam. Nagyon lassú az anyagcserém, ezért is van fölöslegem.

Én úgy gondolom, hogy nem átverés, hiszen csupa gyümölcsöt tartalmaz. Jelzem a változást!

Üdv mindenkinek!

2012. okt. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:

itt durva dolgokat lehet olvasni a hozzászólások között!!!!!!!!!!! [link]


Pl:

"Gabi szerint:

2012. október 1. hétfő - 16:34

valamit muszáj. ha most vaalhogy feljelentenénk és bevizsgáltatnák rájönnének hogy biztos kamu az egész és most még tehetnénk valamit de idővel szerintem csak egyre nehezebb lesz abből bármint pozitívat is elérni. valaki aki ott lakik nem messze attol a címtől amit megadtak nem nézné meg hogy mi van ott?" fogyókúra.info/raspberry-vital-kapszula-forum-es-velemenyek.html

2012. okt. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:

Sziasztok!

Írtam, hogy jelzem, mi történt mióta elkezdtem szedni a Raspberry Vitált. Nagyon szomorú vagyok, mert úgy néz ki, ÁT LETTÜNK VERVE! Semmit nem fogytam tőle. Eleinte könnyebb volt az emésztésem, de ez rövid ideig tartott. Olyan étvágyam lett tőle, hogy nem tudtam magam teleenni.

RÉMÍSZTŐ!!!

2012. okt. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 tottpeter válasza:

Sziasztok!


Nekem is sokat segít az emésztésben,rendszeresebben tudok wc-re járni, úgy érzem több az energiám is.

Már 4. hete szedem,eddig nem csalódtam, 5 kilót fogytam.

2012. okt. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Egy újabb kamucucc!! én is megvettem SAJNOS, és az ég egy adta világon semmit nem használt, ennyi erővel a C vitaminra is ráfoghatnánk, hogy fogyasztószer. Nem ezekkel a vacak csodát ígérő kapszulákkal kellene kísérleteznünk, hanem rendesen összeszedni magunkat és SPORTOLNI!!4
2012. okt. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!