Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Probalta mar valaki a Herbaria...

Probalta mar valaki a Herbaria Elhizas elleni teajat? Ha igen akkor milyenek a tapasztalataitok? Bevalt?

Figyelt kérdés
Most kezdenek bele egy fogyokuraba es megvettem segitsegul ezt a teat is es kivancsi lennek azok velemenyere akik mar kiprobaltak. Eszrevettetek valami valtozast? Hatott?

2012. aug. 21. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Régen ittam én is, nekem nem nagyon használt. De ki tudja, lehet, hogy nálad beválik...
2012. aug. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ajánlom inkább a zöld vagy fehér teát. :)
2012. aug. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Zold teat azt majdnem minden nap iszom. Hat majd meglatjuk milyeb lesz. Es a szuz teat ajanljatok? Gondolkoztam azon is de mivel a herbaria jo marka es sokkal kedvezobb ara volt ezert ezt valasztottam.
2012. aug. 21. 22:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Az elhízás elleni teát én is próbáltam már, de én nem tapasztaltam semmiféle változást (mellesleg meg az íze borzalmas).
2012. aug. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!