Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Elkezdtem hoodiát szedni, de...

Szizsa13 kérdése:

Elkezdtem hoodiát szedni, de semmit nem érzek, nem csökken az étvágyam. Elvileg eredeti, van rajta hologram (hátul) a bogyón vn egy P betü és ahonan rendeltem, ők is azt állítják hogy eredti. Még se érzek semmit. Honnan tudom meg hogy eredeti e?

Figyelt kérdés
2012. szept. 5. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Nincsenek fogyasztó, zsírégető, étvágy-elvevő csodaszerek, jó reggelt!
2012. szept. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De vannak, számos ismerősőm szedte és láthatóan fogyott!

haladjunk a korral.Jó reggelt!

2012. szept. 5. 14:03
 3/6 poiu ***** válasza:
Hinni kell benne. A hoodia hatását emberen még nem vizsgálták meg rendesen. A Koi-San (bushmanok) vadászok használják ritkán és nagyobb dózisban, hogy a vadászúton csökkentse az étvágyukat. Innen az ötlet - bizonyíték nincs. Itt egy friss összefoglaló erről (angolul): [link]
2012. szept. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"De vannak, ... haladjunk a korral."


:D :D :D

2012. szept. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 poiu ***** válasza:
4/4: valahogy így... Pl. a paleo étrend is nagyon modern :-)
2012. szept. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos nekem sem sikerült fogynom a bogyóval. Mindent megtettem pedig ennek az érdekében,az ismerőseimen elképesztően látszatos volt a változás.Nagyon sok lökést adott nekik,hogy most már önmaguktól a bogyó abba hagyásától fogyjanak.Sajnos vannak kakukk tojások,vagyis Mi.
2012. nov. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!