Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogy miért, és mire figyeljünk?

Hogy miért, és mire figyeljünk?

Figyelt kérdés

#fogyasztószer #Adipex #adipex gyógyszer
2012. szept. 25. 11:03
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Üdvözlök mindenkit!

A véleményemet és tapasztalataimat szeretném megosztani a nagyközönséggel.

Olvasunk itt sok hozzászólást. Sok felhasználó számol be pozitív hatásról, de vannak bőven, akiknek vagy nem hatott, vagy olyan élénkítő hatásról számolnak be, hogy nem tudnak egyáltalán aludni, feszültek, ingerlékenyek, és sokan rosszul is lettek tőle!

Én a gyógyszeriparban dolgozom és gondoltam fényt derítek erre a hamis és eredeti Adipex kérdésére, mivel feleségem is szokta használni a gyógyszert, viszont nem mindig szeretnénk kiutazni ezért Csehországba megvenni a hagyományosnak mondható gyógyszertárakban a fogyasztó kapszulát. Biztos vagyok abban, hogy a megfelelő helyen eredeti patikai készítményt lehet megvásárolni itthon is.

Először is amit tudni érdemes nagy vonalakban: Az Adipex Retard lágykapszula egy Phenterminum nevű hatóanyagot tartalmaz, és ez nem keverendő össze az amfetaminnal vagy egyéb más drogokkal. A termék jellemzői közé sorolják ugyan az éberséget, a száj kiszáradását, az esetleg rossz közérzetet, de ez nem egyenlő a hamis gyógyszerek által tapasztalt a fórumokban említett élénkítő, pörgető hatással, amikor nem lehet egy gyógyszertől aludni és a vérnyomás és pulzusszám az egekben van, illetve sokan rosszul lesznek tőle. Hogy ezekben mi is van pontosan a bevizsgálási jegyzőkönyvem szerint azt mindjárt megtudjátok.

Szóval rendeltem 10-10 szemet az interneten standardnak mondható helyekről. Az adipex.hu és adipexretard.hu oldal által kiküldött Adipexet vizsgáltam be legelőször. Mindkét oldal által kiküldött Adipex Retardban ATS volt, amely nagyon meglepő volt számomra. Amfetamin-típusú stimulánsnak (ATS) azokat a szerkezetileg rokon és többnyire szintetikus anyagokat nevezzük, amelyek szokásos adagban fogyasztva élénkítő (stimuláló), étvágycsökkentő (anorexigén) vagy társas kapcsolatokat könnyítő (entaktogén) hatást váltanak ki. Forrás: [link]

Az általam bevizsgált ATS (amfetamin típusú stimuláns) olyan fejlesztés volt, amellyel még nem találkoztam, szerintem Kínában fejleszthették ki a drog szerkezeti átalakításának a hazájában. Az amfetamin kémiai szerkezetének megváltoztatásával a hallucinogén pszichotróp hatását alacsonyan tartva egy óriási teljesítmény növelő drogot állítottak elő, amellyel úgymond mindent el lehet érni fizikailag, hiszen a felhasználója nem érez fáradságot, se álmosságot, és ez alatt a vérnyomása és szívveréseinek száma nagyban megnövekszik. A bevizsgált hamis Adipex retard kémiai jellemzőinél megfigyeltem, hogy a szer hatása a bevételtől számított 1 órán belül jelentkezik és maximum 1-2 napig aktív a szervezetben. Közben mint minden drogtól elképzelhető a testsúly és folyadékvesztés is!

Az adipex.hu és adipexretard.hu oldalon megrendelt termékek a bevizsgálásom során ATS-ek voltak, tehát az eredeti Phenterminum hatóanyag helyett amfetamin származékot találtam benne a gyógyszer bevizsgálását követően.

Természetesen ez nem biztosan azt jelenti, hogy csak hamis Adipexet forgalmaznak, én nem kívánok senkit sem minősíteni, sem megítélni. Viszont el tudom dönteni ezek után, hogy kitől ne vásároljak Adipexet.

Ezen felül még rendeltem egy helyről, de az a termék teljesen rendben volt, gondolom azért, mert olyan internetes webpatikából rendeltem, amit hivatalos gyógyszer forgalmazási engedéllyel rendelkező cég küldött ki, és a termékükre is vállalnak garanciát, nem pedig egy telefonszámon felhívott Jóska Pista küldte ki nekem a termékét.

Ezen forgalmazókat, akitől eredeti készítményt sikerült vásárolnom, nem kívánom megnevesíteni, nehogy pozitív reklámnak tűnjön. Segítségül annyit, hogy a csomag feladója is cég volt és nem olyan természetes személy, mint pl. Décsi Mónika! Nem is tudom gyerekek, hogy miként gondoltátok, hogy egy egyszerű magánszemélytől vesztek gyógyszert? Szerintetek nagy tételben mégis hogyan tudna hozzájutni igazolvány, gyógyszer forgalmazási engedély és komplett gyógyszeripari vállalkozás hiányában egy egyszerű természetes személy egy eredeti gyógyszerhez? Sehogy! Próbáljátok meg egyszerű személyként engedélyek és igazolvány nélkül felkeresni egy gyógyszer forgalmazó, vagy gyártó céget, és vásárolni tőle gyógyszert. Ugye, hogy nem megy? Ráadásul mind ezt külföldön Csehországban idegen nyelven? Ha jobban átgondolja az ember, akkor rájön, hogy ezen csalók csak a feketepiacról tudják beszerezni minden gond nélkül a hamis gyógyszereiket, amelyek jobb esetben hatástalanok, rosszabb esetben ilyen amfetamin származékot tartalmaznak, amelyek olcsóbbak a Phenterminum eredeti Adipex Retard hatóanyagánál.

Viszont minden fogyni vágyónak ajánlom, hogy messziről kerüljék el ezeket a drog tartalmú hamis gyógyszereket, mert az egészségükre nem is kell kitérnem milyen negatív hatással vannak. Az amfetaminnal dúsított hamis Adipex miatti éberség, maximális fizikai teljesítmény és a zéró fáradságérzet csak a szer hatásáig tart. Amennyiben ezt a hamisítványt abbahagyják 1-2 hónapos kúra után, akkor jönnek csak az igazi problémák. Lehet, hogy az amfetamin tartalmú Adipex-el jobban lehet fogyni, és nagy buli, hogy nem fárad ez az ember és maximálisan teljesít mindenhol az életben, de utána mindenképpen hatalmas dráma következik, ha abbahagyják a szert! Ha tanácsolhatom így a gyógyszeriparban dolgozó egyszerű emberként azt, hogy az eredeti Adipex Retard-ot válassza, amely ugyanúgy elveszi az étvágyat és fogyaszt, akkor inkább ezt tegye meg a saját egészsége érdekében, és ne menjen bele a kétes forrású egyszerű emberek által vásárolható ki tudja mit tartalmazó hamis gyógyszerekbe!

Végszóként próbáltam volna az adipexretard.hu oldal forgalmazójával felvenni a kapcsolatot, de még írni sem tudtam neki az állítólagos fórumjába sem, hiszen ahhoz nem lehet hozzászólni semmilyen úton módon. A fórum hozzászólások folyamatosan gyarapodnak, de szerintetek ki irkálja azokat? Mert külső ember nem tud hozzászólni, próbáljátok csak meg. Számomra kicsit vicces az is, hogy a fórumjába minden hivatalos céget lehurrog, és magát isteníti. Mindezt úgy, hogy csak maga a Mónika tud fórum hozzászólást írni a saját weboldalába, így kérdezem miért fórum ez?

2012. szept. 25. 11:05
 2/12 anonim ***** válasza:
22%

Gratulálok, éljen a gyógyszer.

Gusztustalanok a gyógyszergyártók.

Azért mert

1. az embereknek a legritkábban van szükségük gyógyszerekre

2. lehet tagadni, szépíteni de minden vegyszer fölöslegesen káros

3. még csak nem is fognak fogyni vele. A fogyás táplálkozás/életmód kérdés.


Gratulálok a sikeres életfelfogáshoz Uram :(

2012. szept. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Liana87 válasza:

szia!

Én is rendeltem már Décsi Mónikától...privátban meg tudnád adni azt ahonnan eredetit rendeltél?Szeretnék rendelni ujra,de nem valami hamasítványt!

Köszi (racy@vipmail.hu)

2013. ápr. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

A hamis gyógyszerek jellemzően három csatornán keresztül terjednek: az interneten, a bolhapiacokon és a fitness-termekben. Léteznek ugyan legális online gyógyszertárak, azonban ennek feltétele egy háttérben működő valódi gyógyszertár, ezért ennek alaposan utána kell nézni, mielőtt online gyógyszert rendelünk.

A hamis gyógyszerek ellen:

Dr. Horgos József, a Wesslig laboratórium minőségbiztosító gyógyszerésze a gyógyszerhamisítást kiszűrő analitikai technológiákat kutatja, kollégáival egy olyan új módszert alkalmaznak, amelynek segítségével már nagykereskedelmi raktárakban is el lehetne végezni a gyógyszerek szűrését.

Bővebben: [link]

2013. dec. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Szia!

Én is kérhetnék segítséget,hogy melyik a megbízható?Szeretnék rendelni,csak nagyon félek,hogy hamisat kapok.Segítséget előre is köszönöm

2014. aug. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
88%

nos kedves Uram, ezzel a hosszú tökéletes:)) információval, tapasztalatával:) teljesen meggyőzött,honnét is rendeljek.

bár, pontosan tudom, hogy akit le akart itt járatni, elég sok helyen láttam, gőzerővel csinálták, de el kell szomorítsam: pár éve Tőle rendeltem, persze tudom már rég nem foglalkozik ezzel, viszont anno, pontosan akiről írunk, a Móni, MINDIG EREdETI ADIPEXET küldött:))15 kilót fogytam, semmi bajom nem volt tőle, és saját tapasztalat.

tudja,mikor annyira le akarnak valakit járatni,képesek minden egyes oldalon ami erről szólt, a nevét meghurcolni, nos az normális emberben mindig fordított reakciót vált ki:)

ide is pontosan ezért írt, amit állítólag bevizsgáltatott:))) két oldalt említ, pusztán a lejáratás végett tette.mondhatnám, Ön hazudik!:)

és van pofája regimentet írni a baromságaival, hogy magánszemély, hogy vehette, hogy eredeti:)vicc:)

pontosan annyira lehet eredeti az örökösen más név alatt futó weboldalakon rendelt gyógyszer, mivel alapjáratban az adipex vényköteles, azóta ugye már tiltólistás is, nos, melyik online gyógyszertár küld pacsira vényköteles gyógyszert:)

megsúgom: egyik sem! pláne a honlapokon még egy elérhetőség sincsen, se telefonszám, semmi:))

ellentétben Mónikának volt e-mail-e, tel.száma, valamint Ő valóban patikában vette anno, persze nem itt, külföldön, ugyanis nem volt titok, cseh-n még lehetett kapni.

szóval menjen maga a sunyi francba, a bevizsgáltatott maszlagjával, sunyi szemét alak!

2016. jan. 20. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Kedves utolsó hozzászóló!


Írtam Neked privit!


A többieknek:

Nekem is gyanúsak a csilli villi, nem is jól működő oldalak, nem tudták elnyerni a bizalmam. Nektek van tapasztalatotok abban, hogy hol árulnak eredetit? Egy ismerősöm régen Karcsitól rendelt állítólag eredetit, de Karcsi infóim szerint már nem foglalkozik ezzel.

2017. márc. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én is szetetnék segítséget kérni,hogy melyik a megbízható?Szeretnék rendelni,küldene nekem valaki linket vagy elérhetőséget privátban aki már rendelt megbízható oldalról,nem szetetnék hamisítványba belefutni.Előre is köszönöm.
2018. szept. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nekem is kérlek küldjétek el privátban, hogy honnan lehet eredeti adipexet rendelni. Sajnos már belefutottam hamisítványba és nem szeretnék újra.
2018. okt. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 fujtato banan ***** válasza:

szia,tudnátok segiteni,hogy honnan rendeljek eredei adipex retardot?köszi

ebtarf6kukacfreemail.hu

2019. ápr. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!