Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mik a tapasztalatok fogyókúrás...

Mik a tapasztalatok fogyókúrás tabletták terén? Hány hét a látható eredményig, és mi a neve a tablettának? Mennyibe került?

Figyelt kérdés
2012. okt. 2. 20:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem léteznek olyan csodaszerek, amivel megfelelő étrend és mozgás nélkül képes lennél lefogyni.

Igaz rengeteg fogyókúrás tabletta kapható, de ezek mind átverések. Ezen felül komoly egészségügyi károsodást is okozhatnak, főleg az "Apidex" féle amfetaminszármazékok.

2012. okt. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
SZERINTED ha létezne hatásos fogyasztó tabletta, amit csak be kell kapkodni, és pár hét után van eredménye, lenne még kövér ember? Szerinted nem ragadnának meg minden lehetőséget, hogy lefogyjanak? Szeretnek kövérek lenni?
2012. okt. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

"Mik a tapasztalatok fogyókúrás tabletták terén?"

Nincs fogyókúrás tabletta. Használj l-carntint, de az is csak sport és normális étkezés mellett segít egy picit.

" Hány hét a látható eredményig, és mi a neve a tablettának?"

Annyi idő, míg be nem látod, hogy sport és helyes táplálkozásra van szükséged. Ne adj isten, életmódváltásra...

"Mennyibe került?"

Biztos drága, de a hülyeség nem olcsó...

2012. okt. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

én még 5 éve vettem fogyokuras tablettát.

penzkidobas... semmi haszna, bár mai fejjel már értem miért

egyel egeszsegesebben,kevesebbet, és mozogj. ne bizz az ilyenekben

többet árt mint használ

2012. okt. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

én is csak ezt tudom írni.

a tudomány mai állása szerint nincs ilyen,hogy fogyi tabletta.

van étvágycsökkentő,meg energizáló,ami zsírégető néven fut.

de ez utóbbi sem éget önmagában kalóriát,csak a benne lévő nagy dózisú koffein stb pörgetőkkel,jobban végig tudod nyomni az edzéseket,kevesebb kajával is diéta alatt.

de itt meg megint az van,hogy ha egy edzetlen emberke használja,az simán rosszul lehet tőle,vagy szívdobogást kap,úgy felpörög.

2012. okt. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Akkor lemondok róla. :)
2012. okt. 3. 20:19
 7/13 anonim ***** válasza:

Az Adipex (gondolom van, volt más ilyen is, én csak ezt ismertem) mozgás nélkül is hatékony fogyókúrás tabletta, az más kérdés,hogy emellett milyen mellékhatásairól lehet olvasni (hozzáteszem, szerintem kicsit el van túlozva és misztifikálva - bármelyik gyógyszer mellékhatásait olvassa az ember, ugyanennyit mindig felsorolnak).

Viszont mivel áprilistól felkerült a droglistára, én nem kockáztatnám a szedését, igazából azt sem tudom, hogy be lehet-e még szerezni. De börtönbe nem mennék pár kiló miatt...


A többi tabletta amit Rossmannban, DM-ben és hasonló helyeken lehet venni, inkább pszichésen segítenek. :-)

Mert mellettük mozoni kell és lemondani édességről, nassolásról stb... és akkor fogyni fog az ember. De ezek betartásával valószínűle a tabletta nélkül is bekövetkezik a súlyvesztés. :-) Mindenki eldöntheti, hogy szüksége van-e a pszichés ráhatásra is. :-)

2012. okt. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Leírták, hogy nincsenek csodaszerek.

Erre ír Előző válaszoló, hogy az adipex.. az adipex egy drog, ami felpörgeti a testet. Más gyógyszerek is tudnak ilyet. Mozgás nélkül? És, a normális táplálkozás mellett is lecsökken a testzsír, pff edzés nélkül.


Drogokat, gyógyszereket nem szedünk, mert lehet neked valami istentelen ok miatt jó tapasztalatod van, de egy gyógyszerfüggő társadalomban ne hirdessük már ezeket a beteges dolgokat!

[link]

Most az adipexről nem találtam jó leírást, ahhoz keresni kéne tovább.. azzal, hogy felpörgeti, kiszárítja a testet, még nem oldja meg az elhízás okait.

Elképzelek egy 50-60 éves nőt, ahogy pörög az Aditól, hogy ne legyen annyira zsíros. Persze izma már régen nincs, unokák büszkék lesznek rá..


Legalább az elhízás alapjai ismerjük, utána tudni fogunk tenni is ellene

[link]

2012. okt. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Igazabol vannak marha jo fogyaszto szerek (amiket pl a testepitok szednek, hogy minde zsirtol megszabaduljanak) csak egy gond van: ezek a szerek (mármint azok, amik ténylegesen működnek) csak akkor működnek, ha megfelelő diéta és mozgási szokások MELLÉ szeded őket. Nos ha az átlag ember ezeket a szokásokat felveszi, már eleve alkattol / étekezőési szokásoktól / sportolsi szokásoktól függően havi 5-10-15 kiló zsírtól szabadulhatna meg. Nos ezt lehetne mondjuk felturbózni, ezekkel a szerekkel mittom en 8 - 15 - 20 kilóra. Én az első hónapban amikor elkezdtem 130 kilósan a diétámat, kb 12 kilótól szabadultam meg mindenféle szer segítsége nélkül. Igaz nem ettem napi 1000 kalóriánál többet és a hét mindennapján (2-3szor egy nap 2szer is) úsztam egy órát. Ha emellé minden szemetet bedobalok simán lehet hogy ez nem 12, hanem 15, vagy 20, de igazából mindegy. Én azért nem szedtem soha, mert úgy láttam, hogy ha le akarok fogyni X kilósra akkor most mi van, ha nem 6.5 hónapmúlvára érem el hanem mondjuk 9? Én ezért nem akartam kockátatni az egészségem...


Az is biztos, ha lenne olyan ami diéta és mozgás nélkül is segít, azt tuti beszedném :) De olyan nincsen.. viszont az is hazugság, hogy nincsenek fogyasztó gyógyszerek mert igenis vannak... nézzél utána testéptő forumokon, meg fogsz lepődni...

2012. okt. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 djgodzi válasza:

Reductil!

Magyarországon nem beszerezhető!!!

Betiltották mert működött!

2012. okt. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!