Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Aki mostanában rendelt Slimexe...

Aki mostanában rendelt Slimexet? Hány nap múlva kapta meg? Tapasztalatok a gyógyszerről?

Figyelt kérdés
2012. okt. 13. 15:27
 1/9 anonim válasza:

elég amar megkaptam, kb.2-3 nap.

jó tapasztalataim vannak, csak rohadt drága.:)

2012. okt. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én 10 napja rendeltem és még nincs itt.30 db volt 5600 ft.még nem szedtem eddig ezért csak ennyit rendeltem.Remélem nekem is segíteni fog.
2012. okt. 15. 16:54
 3/9 anonim válasza:
10 napja??? melyik honlapról?
2012. okt. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
nekem a 20 szem volt 5700 Ft postaköltséggel
2012. okt. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
most vettem észre hogy írtak egy válasz levelet mert nem volt vmi tiszta a rendeléssel kapcsolatban és nem válaszoltam rá azért nem küldték.
2012. okt. 15. 17:27
 6/9 A kérdező kommentje:
6500 a 30 szem +postaköltség(nem tudom mennyi lesz)
2012. okt. 15. 17:28
 7/9 spitfire9218 válasza:
46%

Az igazat megvallva nekem még nincsenek tapasztalataim a Slimex gyógyszerről. Viszont nem is ezért írok... Fél éve rá kellett jönnöm, hogy kövér vagyok. Nagyon kövér. Első amire gondoltam, a különböző csodaszerek. Időt és pénzt nem sajnálva, rengeteget kipróbáltam. Valamivel több, mint 60 ezer Forintot költöttem a különböző fogyasztószerekre. Már az elsővel "befürödtem", nem hogy fogytam volna, még híztam is... Pedig az volt a legdrágább... -.-" Aztán jöttek az ismerősök jó tanácsai... Azok sem segítettek, csak a szokásos közhelyek voltak. Aztán amikor már feladtam volna, megtaláltam egy olyan szert ami valóban használ. A neve: Super Fat Burner. A BioTech USA forgalmazza. Hozzászólásomat nem reklámnak szántam, csak segítő tapasztalat. Csak a tablettáktól 1 hónap alatt 2,5 kg-ot fogytam, de persze odafigyeltem az étkezésekre is. Az utóbbi 4 hónapban viszont már sportolok is mellette, így már nem csak a mérleg mutatja a különbséget. Azt kell mondjam, elég kiadásos volt ez a fogyás, az egész ruhatáram le kellett cserélnem, és csaknem 20 kg-al vagyok kevesebb. Már tudom, hogy sport nélkül nem ment volna, de heti 5 alkalommal 40 perc aktív sport azt hiszem belefér, és ennyit meg is ér. Az igazat megvallva a célomat a fogyással nem értem el, de magabiztosabb vagyok, jobban érzem magam, és szerintem jobban is nézek ki. Sikeres fogyást kívánok.

20/F

2012. okt. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 hisztilla válasza:

Sziasztok! Most éppen felháborodok. Mindenki azt hiszi, hogy aki így szeretne a fogyókúráján segíteni, az csak akaratgyenge liba lehet.

Saját történet: 42 évesen kezdtem az éltmód váltást. Egészséges kalória csökkentés, és intenzív mozgás. Lefogytam 40 kg-ot. KIRÁLY! Aztán jött egy autóbaleset. Tele vagyok fém alktrésszel, és elértem a változó kort. Nem megy az intenzív mozgás, a sérülések, és a fém inplantátumok miatt. Visszajött 15 kg. A diéta a változó kor miatt szinte semmit sem segít. Mozgás van, de a régi, hatásos kardio edzések nem mennek. Itt jönne a tablettás segítség. Most lehet ítélkezni, érdemi válasz helyett.

2013. máj. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Jó volt a slimex? Honnan rendelted?
2013. júl. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!