Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Miért ilyen olcsó a Dr. Kelen...

Miért ilyen olcsó a Dr. Kelen fogyasztókrém?

Figyelt kérdés
Azt mondják,h a Dr.Kelen fogyasztókrém jó!de akkor miért ilyen olcsó?ami használ az általában drága!
2007. aug. 29. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
25%

Az igazság az, h olcsó-drága én nem hiszek ezekben! szerintem diétázz és tornázz, akkor minden simán megy majd! Ja, és még esetleg a folpakkot tekerd magadra ugy tornázz és több izadtságot vesztesz, többet fogysz! Megéri, én is ezt teszem! Norbi updatezz! nem kell tornázni, csak betartani! én minden reggel eszem csokit! és 1 hét 1 kg minusz! Nem sok, de épp elég! (torna nélkül) ha tornázol akár 5kg is lemehet egy héten. de a lassu fogyás jobb! 8 hete csinálmo 6 kg-t fogytam(mert kihágás volt nyaraláskor :) )

Sok sikert!

2007. aug. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

Az előttem szóló csak vízből veszített szegény, zsírleadás nem ilyen egyszerű. Én 110 kiló vagyok ,testépítő, de még egy enyhe vízhajtótól is lemegy napi 1 kiló, 0 zsírvesztéssel.

Fogyasztókrém olcsón biztos nincs, de drága se ,ami hatásos. Ami hatásos az VESZÉLYES!, tehát biztos nem árulják boltban. Vagy orvos írja fel, vagy pult alól kapod.

Ja és aminek nincs erős mellékhatása, az nem is hat semmit. sajnos ;-(

2007. okt. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
52%
Én is használom, a bőröm simább tőle (ahol narancsbőröm volt), bár önmagában nem fogyaszt.
2008. jan. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!