Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valakinek hatott már a Hydroxy...

Valakinek hatott már a Hydroxycut valamelyik fajtája?

Figyelt kérdés
Kondiba járok egy héten háromszor és van még feleslegem.Úgy hallottam ez jó szer ellene. Véleményeket kérnék és FÉRFI-nak valóról :) köszi

2012. okt. 24. 18:27
 1/4 anonim válasza:
Nem hatott semmit. Sokáig szedtem és kitartóan, de semmi haszna se volt! :(
2012. nov. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ki gondolta volna .....Pedig ez most komolyan azt hittem hogy jó de ááá szemetek ezek átverik az embereket

Köszönöm a választ !

2012. nov. 6. 14:17
 3/4 Dogmatix91 ***** válasza:

L-Karnitint szedj, többeknek a folyékony változat jobban beválik. Esetleg a Full Burnt érdemes kipróbálni (sokan dícsérik), ezt a Full Force gyártja; vagy az Adipokillt ami Scitec termék. Neten megtalálod mind a kettőt. Azt azért nem árt tudni, hogy megfelelő diéta és testmozgás mellett nem fogsz fogyni. Kardió nagyon fontos fogyásnál! Nem tudom, hogy hogyan edzel, minden edzésen teljes testet, vagy esetleg szétszeded a különböző izomcsoportokat. A sorozatok közötti pihenőidő ne lépje át a 1,5 (maximum 2) percet, a kardió minimum fél óra, de inkább 40 perc legyen.

Egyébként nem próbáltam a Hydroxycutot, simán előfordulhat, hogy jó a termék, csak az első hozzászóló nem mozgott eleget mellette, vagy nem ügyelt a kajálásra, de az is lehet, hogy neki nem vált be. Nincs olyan formula ami mindenkinek jó.

2012. nov. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. nov. 15. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!