Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Láttam sokan irtatok a raspber...

Láttam sokan irtatok a raspberry vital-lal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nos én megrendeltem és ma meg is hozta a futár. Holnaptól kezdem szedni és megosztom veletek a tapasztalataimat negatív és pozitív irányban is.1. nap 108 kg Minden héten lemérem magam és ideírom?

2012. okt. 25. 18:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Először is. Hogy tudsz olyan helyről rendelni, ami magyarországi képviseletnek van feltüntetve, de rohadtul nincs magyar címük, telefonszámuk, de még egy sz*r e-mail vagy magyar képviselő sem? Egy .com-os e-mail van csak. A termék visszaadására jogosult vagy és megteheted az oldalon megadott amerikai címen. :D Ez vicc. Te át vagy b*szva, mint a sz*r a palánkon. Ezt hívom én "tudatos vásárlásnak".

Folytatom: Nem fogsz tőle fogyni. Aminek a bevezető szövege úgy kezdődik, hogy "Eleged van az izzasztó edzésekből és kemény diétákból? Ezzel a sz*rral nevetgélve dobod le majd a kilókat, tisztán zsírból tv nézés közben, mert ez annyira természetes összetevők kombinációja, hogy a tehénsz*r ehhez képest műanyag." Na az ilyennek nem szabad bedőlni, de sokan (köztük te is) megteszik. Semmilyen speciális összetevőt nem tartalmaz. 5-6 gyümölcs kivonata és csókolom. Azt azért nem árulják el, hogy mégis mi és mennyi van benne, csak tudatják, hogy a málna egészséges és hogy van benne, tehát ne érdekeljen a többi, csak rendeld meg most! Az is gyanúra ad okot, hogy minden ilyen cuccot Dr. Beavis Butthead arcával futtatnak, aki egyébként egy anonym statiszta és csak felvette azt a köpenyt és természetesen külföldi, hogy nehogy utána tudj járni a dolgoknak. Van még pár fiktív emberke fényképpel meg cool szöveggel, hogy milyen jó a vital. Ez is erősen záptojás szagú...


Az első héten több kilót fogytak a visszajelzők... Aha. Gondolom. Csak azt nem értem, hogy a testépítők miért kínozzák magukat a versenyfelkészüléskor ízetlen "sz*r" kajákkal és szénhidrát meg zsírmegvonással, ha ez ilyen rohadt egyszerű. De te majd megosztod velünk, mert jövőre indulni fogsz a vital segítségével a Superbody-n. Ő lesz a szponzorod.


A vicc az egészben, hogy ez nem fog semmit segíteni, de a következő hasonszőrű marhaságot is meg fogod rendelni.

Írok már ennek a vital f*snak, hogy mégis hogy akarnak itt bizniszt csinálni úgy, hogy Amerikán keresztül folytatják le és visszavétel esetén a költség a vevőt terheli, ami elárulom, többe kerül, mint a termék.

GYEREKEK, NE DŐLJETEK BE MINDENNEK!!!!!

2012. okt. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
azért én kiváncsi vagyok, a kérdező tapasztalatára,márha kérdező és nem ketonos fogás:DDD de az is lehet igaz kérdés csk semit se fogy tőle, de azért is azt irja hogy fogyott mert nem birja a kritikát:D
2012. okt. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Ugyanerre jutottam Én is, ekkora átvágást, nem semmi ez a visszavásárlási garancia ez nevetséges ki és hogyan bizonyítja be, hogy fogyott Tőle vagy nem, emberek gondolkozzatok! USA-ba meg megnézem, hogy ki küldi vissza a csomagot horribilis posta költségen, vagy ha igen utána majd gyorsan bezár az LLC és nyitnak egy új céget, azért sokan bedőlnek, SAJNOS! Azok a képek tényleg gázosak. legalább ne ugyanazok a képek ismétlődnének minden oldalon más-más névvel :))) A termékről nincs véleményem ettől függetlenül, lehet hogy hatásos valamennyire a málna-keton. A Dr. OZ show azért az nem kamu!
2012. nov. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Kedves kérdező! Tapasztalat??
2012. nov. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 edi100 válasza:
Én másfél hónapig szedtem a raspberry Vital-t,ennyi idő alatt lement nekem 6 kiló,ugyh abbahagytam, mert többet már nem akartam,ennyi volt a célkitűzés az elején.de pozitívan csalódtam benne.
2012. nov. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Szia! Leírnád, milyen tapasztalataid vannak, kívbáncsi vagyok, én ma rendeltem meg. Köszi előre is.
2012. nov. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 szabolcs850910 válasza:
Én az első héten nem fogytam semmit, de a második héten beindult a dolog.3 hete szedem,eddig 4 kiló már le is ment,az emésztésemen sokat segített és nincs olyan nagy farkaséhségem sem.
2012. nov. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Napokig keresgettem a legjobb fogyasztószereket, amikor rájöttem hogy mind nagy kamu. Elkeseredtem, és azt hittem soha nem érem el a kitűzött célt,hogy boldogan nézzek tükörbe. Aztán 4 hete este összeszedtem magam és elindultam kocogni. Az első 2 hét szörnyű volt. Folyton arra gondoltam hogy meg akarok állni, de egy belső hang azt súgta, hogy megy tudod csinálni. Most a 4. hét végén vagyok, és boldogan mondhatom el hogy 7 kilót fogytam le. Heti 3 este futottam és minden nap edzettem kicsit.(ahányszor beléptem a szobámba annyiszor 20 fekvőtámaszt nyomtam) És hogy mit akartam ebből a kommentből kihozni?? A barátnőmmel együtt kezdtünk edzeni annyi különbséggel hogy ő nem járt se futni se mozogni csak szedte a Raspberry Vital bogyókat. Ő 2 kilót fogyott és szerintem azt is úgy hogy ugyan azokat ette amiket én (reggeli vacsi mindig valami gyümölcs, ebéd rendes házi koszt :) viszont a kenyeret és a tejtermékeket 75%-ban elhagytuk.) Ma azt mondta hogy nem szedi többet azt a sz>rt és este eljön velem futni. Ha az ember nagyon le akar fogyni, és meg akarja változtatni az életét, felemeli a seggét és belevág, ha nem akarja akkor megveszi a drága bogyókat, és se pénze se eredménye sem lesz.
2012. nov. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Eddig ha nemrendeltétek meg netegyétek.a barátnőm kéthétig őrizte a vécét senki nem tudja mi van benne,fogyott tőle vagyis miatta de senkinek sem kívánja ezt a kínt,soha többé nem fog rendelni a netről.
2012. dec. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Nekem se használt. Nem teljesítik a visszafizetési garanciát, visszaküldtem 60 nap után a maradék 2 dobozt is tele (5800 ft érték lista ár szerint), nem reagálnak csak email címük van. Összefogással visszakaphatnánk a pénzünket és egy kiadós bírság kiszorítaná az ilyen cégeket a piacról.

Összefoglalva TI NE VEGYÉTEK MEG!!!!!!!

2012. dec. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!