Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Rassberry ketonról tapasztalat?

Rassberry ketonról tapasztalat?

Figyelt kérdés
2012. nov. 21. 18:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%

Lefogytam tőle 85 kilót pedig csak 73 kiló voltam :)


Nincsenek csodaszerek, el kell hagyni a cukros, keményítős, tejes vacak kajákat.

2012. nov. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
nem unod már hogy hirdeted az igédet?minden kérdésre ez a válaszod.
2012. nov. 22. 11:42
 3/17 anonim ***** válasza:
75%

Hogy érted hogy igémet?

Beteg és elhízott embereket kezelnek ki hasonló alapokon mint amit neked írok, miért gondolod hogy ez neked nem fog segíteni?

2012. nov. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
(nem unod hogy zsíros vagy?) ez a másik válasz.
2012. nov. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
de nagyon unom.de egy idevetett "ne egyél cukros-tejes dolgokat"nem sokat segít és másnak sem.Nem ilyen egyszerű eldobni mindent amihez eddig szoktál.Próbáltam de nem ment.Ettem zöldséget-hússal hetekig.Remegtem ,majd elájultam cukrom 1 alatt.esetleg ha bővebben kifejtenéd a teóriádat úgy hogy ne legyen hipoglikémiás rosszullétem tőle megköszönném.
2012. nov. 22. 12:20
 6/17 A kérdező kommentje:
ja hogy nem te kezeled ki őket?akkor bocs de nem kell tanács
2012. nov. 22. 12:21
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Biztos velem van a baj, és nem a te hozzáállásoddal.


Most váltanék egy kulturált, segítő hangnemre, mivel az eseted egy valós probléma, sok-sok ember él úgy mint te, és várják a csodadiétát, varázsszert ami majd segít neked.


Amit írni fogok nem orvosként írom, hanem hozzáértőként. Ajánlani fogok orvost is természetesen.


Az állapotot inzulin rezisztenciának hívják, a 2. típusú cukorbetegséget megelőző állapot amely folyamatot képez, tehát van enyhe fokozata amely egyre súlyosbodik.


Az inzulin rezisztencia attól alakul ki, hogy kórosan magas inzulin szintünk lesz (élelmiszerektől) a sejtjeink pedig a magas inzulin szinthez alkalmazkodnak, érzéketlenebbek lesznek a hormon hatásával szemben. Következésképp egyre több hormont fog termelni a szervezetünk, egyre nagyobb rezisztencia lesz, kialakul a cukorbetegség.


Az állapotot a magas inzulinszint végett jellemzi az elhízottság (ami tovább fokozza az IR-t) illetve a fogyás nagyon nehéz. Van gyógyszeres kezelés, természetesen az csak tüneti kezelés!


A normális táplálkozás úgy néz ki, hogy húsok (fehérjék, zsírok) és zöldségek, növényi részek kerülnek a tápcsatornánkba. A legtöbb étel nem okoz problémát, természetesen sem magas inzulin szintet, sem károsodásokat..


De a modern időkben úgy alakultak a táplálkozási szokások, hogy rengeteg szénhidrátot és tejterméket fogyasztunk, számos mérgező fehérjével együtt, mondhatni a legrosszabb minőségű élelmiszerekre tértünk át.


A tej-gabona elhagyása valójában nem fogyókúrás önsanyargatás kérdése, hanem élet-halál, egészség-betegség kérdése.


Az inzulin szintet kórosan megemelő szénhidrátok és tejfehérjét tartalmazó élelmiszerek elhagyása után idővel normalizálódik a saját inzulin termelésünk, lecsökken a rezisztencia. Ez akkor történhet meg, ha a hasnyálmirigyünk nem károsodott túlzottan. Ennek megállapítására vizsgálatok vannak.


A szénhidrátszegény, tej és gluténmentes táplálkozás szörnyű állapotban lévő 1. típusú cukorbetegek esetében is gyógyterápiaként használható, ők nem termelnek inzulint de a gyógyszeresen bevett inzulin mennyiséget (injekciókat) le lehet csökkenteni, ezzel együtt a magas/alacsony vércukorszintből eredő kómát, rosszullétet is.


A továbbiakban felkeresném Dr. Tóth Csaba orvost, több városban is van rendelése illetve fel lehet venni levélben is a kapcsolatot. Minden bizonnyal tudni fog segíteni, elmondja jóval bővebben és hitelesebben azokat amiket én itt leírtam.


Ajánlok még néhány cikket, a cukorbetegség gyógyításáról illetve az elhízásról, fogyásról.


[link]

2012. nov. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
2012. nov. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Nem olyan régóta állítjá, hogy ez a szer fogyást okoz, így szerintem túl sok tapasztalat nincs. Orvosilag nincs alátámásztva. Az Amazonon ha nézed az ember véleményezik, van aki Isteniti, mer fogyott 30 kg ot, van aki azt írja hiába szedi, semmi sem történ a súlyával...hát szerintem ez sem igazi csodaszer....
2012. nov. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszokat.
2012. nov. 24. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!