Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Full burn tapasztalatok?

Full burn tapasztalatok?

Figyelt kérdés

most rendeltem egy dobozzal és érdekelne kinek milyen tapasztalata lett vele?:)és mennyi idő után látszódott :)

hosszabb távra tervezek ezért érdekelne :)


2012. dec. 1. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Önmagában nem ért semmit.
2012. dec. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

megpörget edzés alatt,ennyi.

ha egy kv-t innál előtte kb ugyanezt a hatást érnéd el.


a mennyi idő alatt dolgot meg tudod kitől-

http://www.youtube.com/watch?v=N9JUEz0t-g0

2012. dec. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem segített, amikor megakadt a fogyás, persze önmagában semmit sem ér, de amúgy észrevettem, hogy nem vagyok tőle annyira éhes, ja és értelemszerűen mivel termogenikus zsírégető, ezért kicsit megemelte a testhőmérsékletemet (kb 37 fokra, tehát nem vészes), szóval elég sokszor melegem volt, holott inkább fázós típusnak mondanám magam. De szerintem totál megéri, mondjuk én kb havonta tartottam 1 hetes szünetet a szedésében. És nem is vettem be 3 szemmel naponta, rengeteg lett volna, 1-2 bőven elégnek bizonyult. Nekem kicsit összességében rásegített a fogyásra, de ahogy mindenki írja, ha mellette nem mozogsz és "zabálsz" akkor semmit sem ér :D Amúgy meg ár-érték arányban szerintem teljesen korrekt, nem túl drága egy doboz, és mégis hatásos :))
2012. dec. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Onmagaban semmit nem er. Edzes elott a legjobb, energizal es vidam vagy tole. En csak ket napig szedtem mert amikor kiurult hihetetlen agressziv es ehes lettem tole.
2012. dec. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

diétázom és 7/6napot járok edzeni napi 3órát legalább:)

még nagy változást nem vettem észre de csak 1hete szedem még:) köszönöm a válaszokat!:)

2012. dec. 17. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!