Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mit csináljak a fogyasztó...

Mit csináljak a fogyasztó szerek mellet hogy lefogyak?

Figyelt kérdés
Hogyan tornázzak ez a gyógyszer mellett?Ezt szedem most: Szuper Slank .
2012. dec. 6. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a szereket! Táplálkozz egészségesen, és mozogj sokat.
2012. dec. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fogd a gyógyszert, dobd a kukába kezdetnek. mozogj rendszeresen pl fuss, biciklizz heti 3 4 alkalommal 1-1 órákat. nézz utána, hogy mennyi a napi kalóriaigényed, és most mennyit viszel be. (csak van rá egy félórád hogy utánanézz), és aszerint egyél
2012. dec. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne bogyóktól vagy krémektől várd a csodát, én is voltam olyan dilis hogy kipróbáltam, csak a pénzt vitte el és semmi haszna nem volt.. azt a pénzt amit elköltenél bocsókra vagy másra, költsd inkább egészséges kajákra, gyümölcsökre, zöldségekre, tk kenyérre vagy zsömlére, sovány husikra, stb.. Tudod, egészséges kajákra.. És mellette mozog is.. futás is jó, bár azt nagy súlyfeleslegnél nem igazán kellene, 10-15 kg feleslegnél már inkább.. legalábbis szerintem.. mindenkinek arra van ideje amire szán.. gyógyszerektől nem fogsz lefogyni, vagy ha mégis, tartósan tuti hogy nem fogsz tudni..
2012. dec. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3mas vagyok, bocs a helyesírási hibákért, nem direkt volt.. :)
2012. dec. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia! Oszinten, en a gyogyszerekkel fogytam 21 kg 4honap alatt, mellette semmit nem tettem, nm sportoltam csak is annyit tettem, hogy szoszerint koplaltam. Akkor meg nm ismertem a kaloriaertekeket. Majd idovel megtanultam h minek mennyi a kaloriaerteke, es arra is rajottem, hogy gyogyszer nelkul is tudok fogyni, csakis oda kell figyelnem mit eszem, es menni a kaloriaja. Akkor mikor a gyogyszerrel fogytam, ugygondoltam, hogy milyen jo, mert elveszi az etvagyamat es nm vagyok ejhes! De ez nem igy van! Az ember mivel latja es ugy halja mikor szolnak az reklamok, hogy nem lesz etvagyad a gyogyszertol, mi elhisszuk, es szedjuk oket, de egyaltalan nem is hasznalnak, csak mi bevessuk az eszunkbe hogy etvagycsokkento, es bemeseljuk begondoljuk magunknak, hogy igen is segitenek, kozben nem veszuk eszre , hogy sajat eronkbol megy az egesz. En azt mondom, hogy a fogyas dolog eloszor, az eszben kell eldoljon, es igen is megbizonyosodjunk rolla, hogy vagyok olye ros, hogy vegig tudom csinalni, hogy lefodjak, aztan hidd el konnyebb. Szamomra az is konnyebbe tette, hogy lattam nap mint nap a noveremet, hogy milyen csinos, szerintem nez ki te is magadnak valakit a kornyezetedben, es merd hozza magad, legyen az a szemely a te peldakeped, mint testalkat, es hidd el mar igy is konned, mert befolyasol, es szeretnel csinosabb lenni, es az onbizalmad is megnovekszik, hogy veghezvidd a fogyokurat!
2012. dec. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

utolsóval egyet értek, tényleg nem használnak ezek a bogyók... saját erődből kell lefogynod, nincs csodaszer.. de nem koplalással, az a lehető legrosszabb amit tehetsz.. utolsó sem a gyógyszerektől fogyott le hanem mert nem evett, és nem zsírból fogyott (legalábbis nem mindet) hanem izomból... ismerek olyat személyesen aki koplalással adott le 30 kgot, tiszta zsír, elvileg 70kg de 85nek látszik, semmi izma, löttyedt mindene.. azért mert nem mozgott, csak koplalt, és izomból fogyott nem zsírból, így a zsírja megmaradt izom meg nem maradt alatta szinte semmi, ezért könnyebb meg vékonyabb.. ha mozgott volna a bőre is feszesebb lenne meg az izmok helyett a zsírraktárakat élte volna fel a szervezet (persze ha evett is volna..) és sokszor olyan szép lenne mint most..


én is rengetegszer próbáltam gyorsan fogyni, de rájöttem hogy tök fölösleges, mert úgyis visszajön.. akkor már inkább több időt szánok rá, hogy utána ne legyen azzal problémám hogy elindulnak visszafelé a kilók...


és ne csak a súlyodat mérd, mérd a centiket, bmi-t és testzsírszázalékot.. utolsó kettőhöz jó kalkulátorokat találsz a neten, többet is.. mozogj és egyél rendesen, simán menni fog a dolog, én már 10kg-ot fogytam (igaz még kell 40et, de az is meglesz) másfél hónap alatt úgy hogy minden nap szánok magamra fél órát, aerob edzésre, szénhidrátokat délelőttre igazítom, délután meg már gyümölcsöket zöldségeket, sovány husikat eszem, 3 órával lefekvés előttig... süti vagy más édesség is belefér, ha nem este van, hanem olyan délután 3 előtt, és akkor is csak egy kevés.. szenvedés nélkül lent van az a 10 kg, igaz mostmár lassulni fog a dolog, mert nekem a nagy súlyfelesleg miatt indult meg gyorsan meg könnyen.. de nem baj.. centikből is szépen fogyok, csípőmből lent van 11 cm.. és nem csodabogyóktól.. te is szenvedés nélkül le fogsz tudni fogyni, és nem kell mindenféle bogyóval mérgezned magadat... :)


3mas voltam.

2012. dec. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!