Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyást segítő szer?

Fogyást segítő szer?

Figyelt kérdés
Szükségem lenne valamire, ami besegít a fogyásban... ugyanis eddig 10kg-t leadtam, de még le szeretnél olyan 5-6kg-t, hogy teljes legyen az eredmény... azonban fél éve semmit nem mozdul... nem változtattam vissza az étrendemet, és ugyanúgy mozgok, szóval a tornáról se álltam le... nincs valami szer, ami segíti a zsírégetést, és nem kell hozzá orvosi recept, meg lehet venni magamtól a gyógyszertárban vagy más boltban?

2012. dec. 22. 00:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Akkor alapból szar volt az étrended. Zsírvesztésre ez a legalkalmasabb. Ha ezt pontosan betartod, csalás nélkül, 2-3 hónapig, és nem csökken a testzsírszázalékod(nem lesz ilyen) akkor nézhetsz szereket. Ha nem rakod rendbe az étrended, akkor hiába bármilyen szer.

Szálkásító étrend: Testtömegkilogrammonként 2-3 gramm fehérje és 2-1 gramm szénhidrát. Fehérje: sovány húsok(csirke, pulyka, hal) túró, tojásfehérje. Szénhidrát: zöldség, zab, rizs, teljes kiőrlésű kenyér. Étkezz gyakran, 5-6-7 étkezés is simán belefér. Vacsorára csak fehérjét egyél. Igyál 2-3 liter vizet.

Végezz legalább fél óráig tartó aerob edzést(futás, gyors séta, biciklizés, ugrókötél, lépcsőzés) heti 4-5-ször.

Hetente max. 0,5 kg fogyás a normális, több, mint 1 fogyásnál már izomveszés van.

2012. dec. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hidd el, azt az étrendet tartom, amit te is leírtál... és nem megy tovább. Nem véletlenül kérdeztem erre rá, mert nem akarok éhezni, mert akkor nem tudom végezni a munkámat...
2012. dec. 22. 00:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Csökkentsd le a szénhidrátot 1-0.5 ttkg-ra, ha ennyire nem megy. Végezz még több aerob edzést. A gyógyszertárakban kapható fogyókúrás gyógyszerek önmagukban nem fogyasztanak, nem égetik a zsírt, csak csökkentik az étvágyat. Ha meg ennyire rendben van az étrend, akkor annak semmi értelme. Vannak zsírégetők pl. a body.builder.hu-ról lehet rendelni, de ezek is csak kis mértékben segítenek hozzá a fogyáshoz. Ha tökéletes étrend mellett is stagnál a fogyás, akkor nem ezektől fog beindulni.
2012. dec. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Leírnád egy napi étrendedet?
2012. dec. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy ezek a sikertelen fogyókúrázók, akik állítólag "diétásan, megfelelően étkeznek", sosem válaszolnak, amikor valaki a pontos étrendjüket kérdezi tőlük... Vajon miért.
2012. dec. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

fél év alatt sokan fitnesz modell verseny formát képesek elérni és annyira állítják be a testzsírjukat amennyire akarják.

ha nem vagy tisztában alapvető dolgokkal,akkor nem csoda,hogy alap gondjaid vannak.

a "szerek" meg,pl a zsírégető arra jó,hogy a diéta miatti alacsony kalória bevitel mellett is végig tudd csinálni a kemény edzéseket.

szóval ajzószer voltaképp.

ha megiszol egy kávét edzés előtt,akkor kb ugyanott vagy.


vagy van a másik probléma,ami egyre gyakoribb itt a rovatban,hogy nem reális a cél.

vagyis a kérdező a 40 kilójából akar 10 kilót fogyni.

az meg tényleg nehéz lesz.

2012. dec. 22. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Magassagod, jelenlegi sulyod?
2012. dec. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vajon miért? Hajnali 1-kor? :D Most már jöhet a vajon miért kérdés, de még így is, lehet nem egész nap a gép előtt ül, dolga van. :D
2012. dec. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Vajon miért? :D Mert ALUDTAM.

Napi étrendem:

Reggeli: Egy szelet teljes kiőrlésű kenyér, light-es margarinnal, csirkemellsonkával, kávéval (édesítővel iszom)

Ebéd: A reggelihez hasonló szendvics, csak van benne paradicsom v. paprika

Vacsi: Gyümölcs. Alma, narancs vagy szőlő.

Emellett iszom 2 liter folyadékot, általában vizet, vagy ízesítetlen gyümölcsteát.

Hétköznap 2x2 órát mozgok, többre időmből nem futja. Hétvégén amikor csak kedvem van, megcsinálok egy gyakorlatsort, mert ezzel 1, edzem, 2, még gyakorlom is.


Sokkal változatosabban nem tudok enni, hétvégén szoktam csak egyebet a fent felsoroltan kívül, a fogyis étrendben viszont benne van. Főttet is szinte csak hétvégén tudok. Kolis vagyok, mellette dolgozom, de nekem a suli is már majdnem munkahely, mivel felsőoktatás...

2012. dec. 22. 10:58
 10/10 anonim ***** válasza:

Kevés húst, kevés zöldséget eszel. De ott van reggel, ebédre a csomó keményítő (kenyér) a glutén (ez jó ám a pajzsmirigynek, nyami).


Igazából, ezért nem fogsz. Én tejtermékekre gondoltam a kérdésed alatt, de azt nem írtad hogy ennél.

2012. dec. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!