Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 53 kiló vagyok és 173 magas,...

53 kiló vagyok és 173 magas, a Fogyókúra Forte tablettával állítólag 14 kilót lehet fogyni egy hónap alatt. De én csak 7 kg-ot szeretnék leadni, mert modellkedek. Akkor is használhatom a tablettát? 19/N

Figyelt kérdés

2013. jan. 1. 15:35
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Az adataid alapján kifejezetten vékonynak kell lenned. Ne tedd tönkre magad!
2013. jan. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Az átlag emberekhez mérve elég vékony vagyok, viszont modellnek már nem annyira.
2013. jan. 1. 15:47
 3/33 anonim ***** válasza:
nem lesz az túl csontos?
2013. jan. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
96%
te beteg vagy.... de ha még nem, akkor jó úton haladsz az irányába.
2013. jan. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan beszedheted a "fogyókúrafortét" mert úgysem ér semmit. Fogyasztó varázskapszula nincs.
2013. jan. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
94%

Az Ön testtömegindexe

17,71

Kategória: sovány

Kedves Hölgyem! Az Ön testtömeg-indexe alacsonyabb a normálisnál. Ha ez csak kisebb mértékû, talán még elõnyösnek is látszik, hiszen a karcsúság sok férfi szemében vonzó. A modellek képviselte, szinte kóros soványság azonban nem egészséges, az õ testtömeg-indexük legtöbbször jóval 18 alatt van, amely már középtávon is egészségügyi kockázatot jelent! Nyilván Ön is tudja ezt magáról, netán ismerõsei is felhívták a figyelmét arra, hogy érdemes lenne pár kilogrammot magára szednie. Természetesen elképzelhetõ, hogy génjeinek, csontozatának köszönhetõen Ön alapvetõen ilyen alkat, de érdemes tudnia, hogy a táplálkozással összefüggésbe hozható betegségek kockázata az Ön esetében nem alacsonyabb, sõt magasabb, mint a normál testtömeg-indexû embereké. A túlzott soványságot táplálkozási zavarok, anorexia nervosa, étvágycsökkenés is okozhatja, ezen esetekben mindenképpen forduljon szakorvoshoz. Amennyiben az elmúlt fél éven belül hirtelen súlycsökkenésen esett át, keresse fel háziorvosát!

Ha csak kevéssel van a normál testtömeg-index alatt, nem is érdemes különösebb figyelmet fordítania rá - a nõi hormonális változások miatt néhány éven belül valószínûleg a normál tartományba kerül át. Azonban jelentõsebb fokú soványság esetén gondoljon a súlynövelésre: a nõk érzékeny hormonális ciklusát megzavarhatja a kelleténél alacsonyabb testsúly. Ez akár a fogamzóképesség zavarához is vezethet. A hatékony, nem zsírpárnákat növesztõ hízás alapja a kiegyensúlyozott vegyes táplálkozás mellett a nem megterhelõ, de rendszeres mozgás, például aerobic, kerékpározás vagy az úszás.



-7 kilóval: 15.37 lenne a bmi-d. konkrétan összeesnél, meg a keringésed is. Aztán szépen meg is halnál. Hajrá!!

2013. jan. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Hülyeség, hogy meghalnék vagy beteg lennék. Mert 3 hónappal ezelőtt 45 kiló voltam úgy hogy óránként ettem, mindenféle zsíros kaját. Már sokan mondták, hogy hogyan tudok ennyit enni és nem hízni. Most meg valami miatt feljött rám egy kis felesleg. Ja és 45 kilósan sem néztem ki kórosan soványnak, mindig azt mondták, hogy esztétikusan karcsú vagyok. És teljesen egészséges voltam 45 kilósan és most is az vagyok.
2013. jan. 1. 16:07
 8/33 anonim ***** válasza:
95%
hát persze..
2013. jan. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
93%

Ha tovább fogysz akkor nem elég hogy egy srácnak sem fogsz kelleni, de le fogsz gyengülni és könnyebben fogod elkapni a betegségeket. És törődjetek már bele, hogy akármilyen tablettát szedtek, nincs olyan hogy egy hónap alatt 14 kiló! Tönkre fogja tenni a májadat, a gyomornyálkahártyádat, az egész tápcsatornádat, plusz jó ronda leszel.

De ha mindenképpen Gollam akarsz lenni, akkor szedheted a tablettát, de max. izomból és belső szervekből fogsz fogyni. (ha nem tudnád mi az a gollam, tessék itt van egy kép róla: [link] )

2013. jan. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

173 cm és 45 kiló és esztétikusan karcsú? lóf.szt. barátnőm 165 cm 46 kiló és csont és bőr, két tenyérnyi rés van a combjai között, ha összezárja a lábát. egyébként is ropi.

te az 53 kilóddal is hasonló lehetsz most. én 160 cm-hez vagyok ennyi, és így nézek ki arányosan vékonynak. a modellügynökségeknek meg ne dőlj be, ők lesz.rják az egészségügyi gondjaidat, amik a fogyásból adódhatnak, csak a pénz számít nekik.

2013. jan. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!