Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Próbálta már valalki a Celline...

Próbálta már valalki a Cellinea kapszulát narancsbőr ellen?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok? Hatásos, biztonságos?
2013. jan. 28. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
nem lehet hatasos mivel a narancsbor egszeru haj, ne hidd el amit a tvben mondanak hogy betegseg blablabla..persze kihasznaljak a magadfajta lusta embereket akit tenyleg elhiszik hogy feszes compjuk meg fenekuk lesz holmi tablettak szedesetol.
2013. jan. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, de a narancsbőr korántsem "egyszerű háj", hanem a gyenge kötőszövetek és rossz anyagcsere miatt kialakuló bőrprobléma. Én pl. hiába vagyok megfelelő súlyú, hiába edzem, ezt a bajomat eddig még semmi nem orvosolta teljesen.
2013. jan. 29. 16:33
 3/10 anonim válasza:
Én még nem próbáltam, de narancsbőr elleni krémmel kiegészítve biztos hatásos. Nekem a tripleffect + babaolajos masszázs vált be.
2013. febr. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igazából egy próbát gondoltam megér, csak azt remélem, hogy biztonságos, és nem tartalmaz egészségre káros anyagot....
2013. febr. 5. 23:20
 5/10 anonim válasza:
Ha engedélyezte az oéti, akkor nem káros (annyira:). Nézd meg, hogy van-e rajta ilyen hivatalos szám, kód, stb. És szerintem mindenkjéppen szükséges az is, hogy kívülről kend ismagad, miközben szeded a bogyót.
2013. febr. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Azóta kipróbáltad? Mit tapasztaltál? Nagyon érdekel! Köszönöm válaszod előre is!
2013. máj. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A Hagyományos Kínai Gyógyászat a narancsbőrt pangásnak, pangó nedvességnek tekinti. Valójában igen ez nem megfelelő anyagcserét takar, a pangás nagyon jó szó rá.


A búza és a tej erősen nedvesítő, és lássatok csodát, szokás elég sokat enni belőlük. Valahogy ez nem idegen még a narancsbőrös nőktől sem.. :)


Tejet elhagyni, búza helyett inkább rizst kellene enni. Vagy eleve nem gabonázni hanem zöldségeket, húsokat, chilit-gyömbért fogyasztani (szárító hatás, segítenek megszüntetni a pangó nedvességet mint anyagcsere problémát).


Mit is kell még.. külső masszázs segíti a lokális vérkeringést. Zsírt nem fog bontani, de maga a csí és vérkeringés élénkülése mindenképpen jó. Jó hatást már otthon, ingyen is elérhető véleményem szerint ütögetéses módszerrel. A test ritmikus, nem túl erős ütögetését régóta használják különböző qigong gyakorlatok mellett a vérkeringés és a csí fokozására, rezgések továbbítására a belső szervek felé.

2013. máj. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Istenem, az ember reménykedik, hogy a Kérdező szerzett tapasztalatot, és megosztja velünk, erre megjelenik TH, és szidja a tejet, ami amúgy élet erő, egészség. Kiábrándító.
2013. máj. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Sajnos nem tudok tapasztalatról beszámolni, mert elegendő infók híján még nem mertem kipróbálni.. Írhatna vki, akinek tényleg bevált.:)
2013. máj. 24. 11:29
 10/10 anonim válasza:

Ezt találtam:


[link]

2016. szept. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!