Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 13 éves vagyok és nem vagyok...

13 éves vagyok és nem vagyok elégedett magammal.5 kilót szeretnék fogyni. Nem szeretném számolni a kalóriákat de tornázni szeretnék és keveset enni stb. Milyen ételeket ajánlotok, milyen mennyiségben és milyen torna módszert?

Figyelt kérdés
Kérlek segíts!<3:))
2013. febr. 5. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Túrós csusz, véres hurka, esténként egy hosszú lépés.
2013. febr. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A tested még fejlődésben van. Ne kezdj semmi drasztikus változtatásba étrendileg, csak kerüld az agyoncukrozott dolgokat és pl. ne egyél annyit:chipsből, gumicukorból, csokiból...Kerüld a szörpöket, a kólát, Fantát és egyéb agyon édesített cuccokat. Az hogy keveset eszel a te fejlődésben lévő testednek nem tenne jót. Inkább étkezz kicsit egészségesebben, iktass be az étrendedbe néhány dolgot(csirkemell, saláta, gyümölcsök, zöldségek, egészséges gabonapelyhek, magvak, stb.) de ne vonj meg semmit magadtól. Keress egy olyan sportot amit szeretsz, amit szívesen csinálsz és nem szenvedsz közben. Röplabda, kosárlabda, úszás, küzdősportok vagy bármi amit szívesen csinálnál akár ugrókötelezés. Fogsz még nyúlni és a tested is alakulni fog. Majd 25 év múlva aggódhatsz a ezek miatt (unokanővérem példája, aki most kezdett el egészségesebben étkezni és eljárni sportolni amikor már fél tükörbe nézni és szomorú hogy a lépcsőn felmenésbe is elfárad.) Akár a barátnőiddel is kereshetsz sportot eljárhattok majd együtt, motiválhatjátok a másikat. Ne aggódj az 5 kg felesleg nem sok és, ne állj állandóan mérlegre ne várj drasztikus változást. És hidd el amit a kifutókon látni hogy milyen a modellek alakja az valami katasztrófa, a legtöbbnek szinte zörögnek a csontjai, és egyre vékonyabbak lesznek. Persze vannak kivételek akik gyönyörű alakjuk van nem általánosítok de az egyik ismerősöm lánya most jutott az én túl kövér vagyok fogynom kell szintre és amikor nem eszik azzal csak magának árt. L
2013. febr. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ L!:))

És a másik válasz.. khm.. oké :DDD

2013. febr. 8. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!