Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyasztók? CSAK azok válaszol...

Fogyasztók? CSAK azok válaszoljanak akik használták és ajánlani tudnák valameiket! Fiu vagyok nicsn rajtam túl sok de gyorsan le akarom adni.

Figyelt kérdés

(akik közölnék h. nem használ, helyes étrend, futás azok bele se kezdjenek ... járok edzeni is szal a mozgás megvan.)

válaszokat köszönöm (:


2013. febr. 15. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Te esetedben a napi mozgás bőven elegendő lenne. Nem kell ahhoz ilyen olyan adalékok nyúlni. Ráérsz nem?? Nem értem hova sietsz.
2013. febr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Mibe ne kezdjenek bele? Hiszel a harry potterben, hiszel a fogyasztószerekben.. tök mindegy, kölyök vagy még, tündérek és sárkányok között élsz, elvileg ezért gondoskodnak rólad, döntenek helyetted a szüleid, hogy ne tudj pénzt kidobni gyógyszerekre, fogyasztószerekre stb.


Más kérdés, hogy nem értetek a táplálkozáshoz, így a szüleidtől sem lehet sokat várni.. senkit sem érdekel, hogy jársz 'edzeni' (mit nevezel edzésnek?), lényeg hogy nem tudod mit kellene enned.

Húson, zöldségeken, gyümölcsökön kívül miket szoktál enni?

2013. febr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

rengeteg húst kevés zöldséget de már ezen is változtattam

edzésen heti 3 judó 2 kondi 2 futás (fél óra kb margit sziget vag futó pad attól függ mennyi időm van )

de egyébként meg olyat kértem ami tapasztalat mert van ismerősöm akinél működött pl a slim fit csak kiváncsi vagyok mik működnek még

2013. febr. 15. 18:25
 4/8 A kérdező kommentje:
egyébként meg modntam h. CSAK azok válaszoljanak akik kipróbálták!
2013. febr. 15. 19:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam. Mivel mellé ugyanúgy diétát javasolnak és legalább napi 3 liter vizet, nem tudom megállapítani, hogy a diéta használt-e vagy a placebó. Már elhagytam a napi két bogyót, mert meggyőztek a barátaim arról, hogy a diétámmal és a napi mozgással ugyanezt az eredményt értem volna el.
2013. febr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ismerősödnél sem a slimfit 'használt' hanem az étkezése, edzése.


Ha húst és zöldséget eszel, akkor nincs súlyfelesleged. Gabonáktól (glutén, szénhidrát) tejtermékektől van.

2013. febr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 °:Amigo:° ***** válasza:

Viszont ha nem eszel időnként szénhidrátot, akkor egy szépen lelassuló anyagcserével fogsz éldegélni egészen addig, amíg vissza nem hízol mindent....

Sajnálattal közlöm, hogy amik használnak valamit is, azokat már betiltották magyarországon. Illegálisan tudsz csak hozzájuk jutni július 1.-ig, utána még büntetendő is lesz.

Nem tudom a jelenlegi szintedet, de alapvetően (edzés mellett) a zsírsejtek felszínén található receptorokat kell manipulálni, hogy a tárolt zsírsavak kijussanak véráramba. Ehhez alacsony és egyenletes inzulinszint szükséges. Tehát a szénhidrát alacsonyan tartása 90% -ban szükséges (heti 1-2nap viszont kell fogyasztani !)

A béta receptorokat a Clenbuterol Hcl esetleg az Ephedrin képes hatékonyan stimulálni, a makacs zsírok felszínén lévő alfa -receptorokat blokkolni tudjuk a yohimbine Hcl segítségével. A két mechanizmus egyszerre a leghatásosabb módszer, ha már csak kevés túlsúlyt kell leadni.

(nagy túlsúlyról nem írok, mert abból leadni a világ legegyszerűbb dolga és semmilyen "szer" nem kell hozzá)


Ezen kívül vannak a pajzsmirigyre ható gyógyszerek, ezek hatásosak lehetnek de szakértelem nélkül veszélyesek lehetnek, ezért nem írok róluk.

Természetes módon az egészséges pajzsmirigy jól stimulálható L-thyrosine aminósavval és szelénnel, ha pedig sportoló vagy és viszonylag magas szénhidráton vagy akkor jód is mehet.

Az inzulinérzékenységre ható kiegészítők szintén hasznosak lehetnek, de ezt étkezéssel és sporttal is jól lehet manipulálni :-)

2013. febr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

őő akkor mit ajánlasz ? :D

heti 1-2x egyek csak kenyér félét meg gabonát amúgy csak húst meg zöldség gyümölcs?

2013. febr. 18. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!