Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen a Removyl nevezetű...

Milyen a Removyl nevezetű fogyókúrás tabletta?

Figyelt kérdés
2006. nov. 2. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Hihetetelen amiket a készítményről írnak, egyszerűen nem akarom elhinni. Állítólag azt eszel amit akarsz, egyetlen dolgod hogy éhgyomorra a nyelved alá teszed ezt a kis tabit, ami elovad, és lehántolja rólad a zsírt!
2006. nov. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Igen tényleg hihetetlen és nem is igaz, nagy átverés. Én is ezen felbuzdúlva, hogy pár nap alatt gyors fogyás várható. MEgrendeltem a készitményt, persze hogy egy dekát sem fogytam. RÁadásul még a neten azt hirdeti , hogy ugy eszel ahogy akarsz, a papirra amit küldenek ráirják, hogy zsirszegény diétát SEGITHETI!!!!

Szóval ennyit erről a gyors fogyásról....

2007. jan. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Én is bedőltem. Megrendeltem (kisebb vagyonért) és semmi. Pedig még diétáztam is mellette. Kb 1 napig valóban elveszi az éhségérzetet de aztán a nagy nulla. Nekem csak arra volt jó, hogy aludni nem tudtam tőle.

Ne hagyd átverni magad! Jutalmul azóta is van képük küldeni a reklám leveleket...

2007. jan. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Én is megrendeltem a terméket ,és annyit értem el vele ,hogy nem fájt többet a gyomrom.Nem fogytam semmit és még a második dobozt is elhasználtam azzal a reményel,hogy talán majd hatni fog.Lehet ,hogy nem használtam jól?
2007. febr. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
hát igen szintén zenést semmit se ér a Removyl de heti 2szeri mozgás és halban dús étkezés 1 hónap után 4 kiló mínusz
2007. ápr. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom... Az első pár napban azért nem volt étvágyam, mert elhitettem magammal, hogy használ:D DE amúgy egy nagy kalap.... Semmi de semmi hatása nincs, kb mint vmi mentolos leheletfrissítő cukker:D Bár annak meg egy kicsit drága:D
2007. jún. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
81%
Én megvettem és bevált. 4 hónap alatt 10 kg-ot fogytam vele. Csakhogy az az egy hátránya volt, hogy olyan szinten nem kívántam a kaját, hogy nem is ettem. Közben terhes lettem, híztam 14 kg-ot, ami szülés után azonnal vissza is ment. viszont az itthonlevéstől, rendszertelen evéstől úgy rámpattant 10 kg, hogy csak nézek. Szóval, ha valaki tud valamit, amire ránézek, és ledobok kb. 20 kg-ot, azt imádni fogom:)
2008. jún. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Fogalmam sincs...XD de szerintem ne is akard tudni...
2009. márc. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!