Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ha olyan kapszulát vagy...

Ha olyan kapszulát vagy turmixport hasznélok, amitől fogyni lehet, vissza hízok utána?

Figyelt kérdés

Kb. 15 kilót szeretnék leadni, de félek, hogy utána azt vissza hízom. Tudom, hogy életmódot kell váltanom, vagyis egészségesen étkezni, plusz sportolnom kell. Vagy ez miből áll. Mit egyek utána, és mennyit? Ha futni járok, az jó?

Most lehet válaszolgatni, hogy sportolni kell, és nincsen csodaszer, amitől lefogyhatnék,de én most is sportolok, a hét minden napján futok, és járok kosarazni is, mégsem tudok lefogyni, nem megy le semmi, és mellette nem eszek sokat!



2013. márc. 25. 17:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

1. Nem fogsz olyan turmixot használni, mert nem létezik ilyen. Lehet rá lesz írva egy teára, cukros tejsavó turmixra, bogyóra.. attól még nem lesz fogyasztószer.


2. Ez a pont legyen az érdekes felvetésed, miszerint futsz, kosarazol, de nem fogysz. Már közel százszor leírtam ezen a fórumon, sportolókkal és aktívan edző fanatikusokkal vitáztam róla, hogy bizony a mozgás még nem egyenlő a fogyással, a sport nem egyenlő az egészséggel.

Aki az ellenkezőjét kitalálta, lehet már kedvem lenne megölni.. komolyan, személyes ellenségemnek tekinthetném azt az ürgét, sokat szívok miatta.


Mindenesetre ne fuss, mert fölösleges, futsz eleget kosarazás közben, inkább végezz erősítést otthon.. vagy teremben (hasprés, guggolás, fekvőtámasz, hátizom erősítés, semmi varázslat vagy bonyolult dolog).


3. Ne egyél kenyeret, egyél a húsokhoz zöldséget. Tej helyett zöldséget, joghurt helyett zöldséget, müzli helyett.. kitalálod :)

Hajrá! :)

2013. márc. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Paleo étrenddel garantáltan fogyni fogsz.
2013. márc. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egészséges étrend... se kapszula, se turmixport nincs amitől lehet fogyni...
2013. márc. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Írd össze, hogy mennyit eszel. Mielőtt bármit is a szádhoz emelsz, írd le, mennyi kalória van benne. Ne csak a főételeket, mindent. A folyadékokat is.


Egyébként vannak jó minőségű fehérjeporok, amiket edzés után ihatsz, de ezek nem diétás porok.

2013. márc. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a válaszokat. amúgy mennyi hasprést, gugolást csináljak? vagy van megadva ilyen, vagy csak szimplán annyit amennyit bírok?
2013. márc. 26. 21:02
 6/12 anonim ***** válasza:
20 perc komoly erősítés már elég egy napra.
2013. márc. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Miért, ha nem bírod akkor fogod csinálni??????????????

Annyit guggolsz amennyit bírsz ez logikus!!!!!!!!!!!!!!

2013. márc. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Ez a 20 perc korrekt.
2013. márc. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
20 perc ami után zsírt égetsz, úgyhogy én egy órát javasolnék.
2013. márc. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha 0 perc után nem éget zsírt a szervezete, akkor egy HULLA tette fel a kérdést.

Fuc.k biology.

2013. márc. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!