Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Használ ez a zsírégető?...

Használ ez a zsírégető? Scitec nutrition!

Figyelt kérdés
2013. márc. 26. 10:01
1 2
 11/12 Adam9211 ***** válasza:

Jah, még ezt kifelejtettem azoknak akik hitetlenek!


Az L-karnitintól nem fáradsz el olyan hamar, jobban birod a hosszabb etapokat, mondhatni egy kicsit jobban pörögsz! :)

2013. ápr. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Nevetséges egy két hozzzászólás.

A PFX amit én használok.

Ebben csak olyan anyag van ami ellenőrzött, és tesztelt.

Nem káros.

Sokkal jobban megy tőle az edzés, és pörgök egész nap.nem vagyok fáradt.

Nekem sokat segít, és jó terméknek tartom.

Ez nem placebo, és nem azon múlik hogy hiszek e benne.Aki ezt gondolja az hülye. -már bocsánat.

termogenikus szírégető tehát:


Hatásukra fokozódik az anyagcsere, így gyorsabb lesz a zsírégetés

Étvágycsökkentő hatásuk van.

Az alacsony szénhidrátbevitel mellett előforduló levertség ellen is hatásos azzal, hogy pörgeti a szervezetet az alacsony energiabevitel dacára .

Edzés nélül és diéta nélkül nem nagyon ér semmit. De ezek mellett borzasztó nagy löket és segítség.

Egyébként nyilván hónapokig ne szedje senki. DE egy- egy időszakra kifejezetten ajánlatos.

Még annyi, hogyha nem lehhe semmi hatása, akkor néhány haverom nem venné be buli előtt alkohol lelyett.

2014. dec. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!