Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hatásos, és jó Scitec zsíréget...

Hatásos, és jó Scitec zsírégető tabletták?

Figyelt kérdés
2013. márc. 26. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

mozgás és diéta nélkül SEMMILYEN csodabogyótól nem fogsz lefogyni


a scitec is csak akkor ér valamit, ha megfelelő mozgással és étrenddel kombinálod

akkor viszont fokozza a zsírégetést (de véletlenül sem annyira, mint amennyire te azt várod)

ezt szedve is 1 kiló/hét az egészséges súlyvesztés mértéke

2013. márc. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tabletta nélkül éppen olyan hatásosan le tudsz fogyni, ha betartod a megfelelő étrendet és elfogyasztod a napi 3 liter vizet.
2013. márc. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Robi.88. ***** válasza:

Azért kicsit pontosithatnad a kérdésed, mert a scitecnél is sok féle fajta "zsírégető" termék van.

Amugy jo kaja és mozgas mellett nekem pl segitett és mástol is hallottam, bár lehet anélkul is ment volna, de ahogy emlitettek az otthoni seggmeresztés+zsirégeto szedes gyakorlatilag penzkidobas.

2013. márc. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ne oktassatok, ha nem ismertek.

Edzek, konditeremben , heti 5-6 alkalommal 1,5- 2 órát, súlyzós illetve cardió edzést is végzek.

2013. márc. 27. 20:50
 5/7 Robi.88. ***** válasza:
és mennyi lenne rá a kereted?
2013. márc. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nincsen meghatározva a keret
2013. ápr. 3. 09:51
 7/7 Robi.88. ***** válasza:

[link]

én ezt javaslom

2013. ápr. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!