Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 15-20kg felesleg van rajtam...

15-20kg felesleg van rajtam sehogy se megy le milyen bevált fogyasztó tabletták vannak?

Figyelt kérdés
kb. max 5000ft èrtékbe szeretnék ami nektek bevált és jó vélenyényetek van róla! a válaszokat előre is nagyon köszönön :))

2013. márc. 30. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
kezdj el sportolni, meg diétázni, ne fogyasztótablettákat akarj.
2013. márc. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha sehogy se megy le és mindent elkövettél (így volt?) akkor én orvoshoz fordulnék, mert lehet hormonális oka is, nem pedig ilyen szarságokkal kéne foglalkozni.
2013. márc. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Ne a tablettáktól várj csodát! A mozgáson és a megfelelő étkezésen van a hangsúly. Esetleg próbáld ki milyen Tescoban melózni. Én fél év alatt adtam le 20 kilót..
2013. márc. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
71%
szerintem is verd ki a fejedből a fogyasztótablettákat. ha tényleg igazán le szeretnél fogyni, akkor érdemes elkezdeni mozogni, sportolni rendszeresen. akkor egészségesebb is leszel, formásabb is, a bőröd is szebb lesz, és ami még nagyon fontos, jobban is fogod érezni magad a bőrödben.. a sportolásra "rászokni" csak az elején nehéz, utána nem kell már rávenni magad, a legtöbb ember megszokás után igényli is a mozgást. nem csak a kilók ellen, hanem kikapcsolódásként is, ha valaki felidegesít, vagy bármi, tök jól eltereli a figyelmed, leköti az energiáid. biztosan van olyan sportág, amit szívesen űznél.. szerintem inkább ezeknek nézz utána, ne a fogyasztótablettáknak. :)
2013. márc. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Szia! Mit próbáltál eddig? Próbáltál rendszeresen sportolni és mellette az étkezéseden is javítani? Ha nem, akkor válassz valamilyen sportot, kezd el pl. biciklizni, vagy aerobikozni, stb. És tarts ki, mert az eredményhez idő is kell. Ha próbáltad, rendszeresen mozogsz és így sem ment le semmi, akkor szerintem is vizsgáltasd ki magad, lehet pl. pajzsmirigy probléma, anyagcsere gond vagy valami hasonló. Akkor majd az orvosi előírja a megfelelő diétát vagy felír gyógyszert. A fogyasztó tabletták sajnos nem érnek semmit. Ha 5000-ért lenne olyan tabletta amitől lefogysz 15-20 kg-t, akkor nem lennének túlsúlyos emberek, annyit szerintem bárki rászánna az álomalakért... :-)
2013. márc. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%
vas fűrésszel elkezded vágni a hurkáidat és előbb utóbb lefogysz.
2013. ápr. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Hallod fűrészes, jó nagy se@@fej vagy!!!

Ez a TE szegénységi bizonyítványod!

2016. máj. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
már lefogytam :)
2016. máj. 20. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!