Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Nektek melyik fogyókúrát...

Nektek melyik fogyókúrát segítő tabletta, por, folyadék stb. termék vált be?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 8. 21:48
 1/9 anonim válasza:
Semmilyen. Ilyen tablettáktól csodát ne várjál. Az alakért meg kell dolgozni. Rendszeres testedzés, futás, kerékpár, úszás. Felejtsd el a bogyókat ez jó tanács:)
2013. ápr. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Adam9211 ***** válasza:

2 legfontosabb dolog a helyes étrend + edzés! Ezeket semmilyen bogyókkal nem tudod kiváltani! Ha ez a 2 dolog teljesen rendben van akkor esetleg mehet edzés előtt egy L-karnitin 1000mg, de nem létfontosságú! Én használom szálkásítás alatt! Gyártó: BiotechUSA


De helyes étrend és edzés nélkül kb. annyit ér, mint ha kidobnád a kukába!

2013. ápr. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Hali, a paleolit táplálkozás éhezés nélküli fogyást ad, nézz utána a neten. Nem feltétlen könnyű rendszer, de rohadt hatásos a kilók ellen.
2013. ápr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Pigidiprof válasza:
2013. ápr. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 szöllö válasza:
A sibuslim tablettát hatoanyaga miatt kivontak a forgalombol,de én használtam havi 5-6 kiló lement.Mas néven most lehet venni.Mellette persze mozgás.
2013. ápr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 djgodzi válasza:
Reductil. 35 kg-ot fogytam vele, csekély rendszeres mozgás mellett. De hát működött, így gyorsan kivonták a forgalomból.
2013. ápr. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Semmilyen étrend kiegészítőre nincs szükséged, az összes amelynek bármely hatása is érezhető csak IDEIGLENES!!!!


Mivel foglalkozol? Mennyi a szabad időd? És hogy étkezel? Cukorbetegséged van-e?

2013. ápr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Egycsaj__ válasza:
Szerintem ne fogyasztó tablettákhoz nyúlj, inkább próbálj futni, gyalogolni pl.: ne liftezz, ha van hanem menj gyalog föl, busz helyett néha sétálj... Sok szerit!!!
2013. ápr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia, még annyi, hogy a pajzsmirigy alul-működés is okozhatja azt, hogy nem tud fogyni az ember, mert ez hormonváltozást is előidéz.
2013. ápr. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!