Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Nem egy marhaság ez a káposzta...

Nem egy marhaság ez a káposztaleves kapszula? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Volt ugye kezdetben a káposztaleves diéta, amely működik is valamilyen szinten, hiszen alig van benne kalória, mégis a forró levestől teltnek érzi az ember a gyomrát, és akárhányszor megéhezik, nyugodtan kanalazhat belőle. Nade a káposztaleveskapszulának semmi értelmét nem látom, mivel egy pár kapszulától nem lehet jóllakni! Ennyire agymosott lenne már az emberiség, hogy ilyen marhaságokat is el lehet nekik adni?

2013. ápr. 15. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mit csodálkozol? tonnaszámra veszik a mellnövelő kapszulát is :D
2013. ápr. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire. Inkább elhisznek bármit, csak ne kelljen a kényelmet feladni.
2013. ápr. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
El lehet adni nekik.
2013. ápr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én fogytam vele 8 kilót 2 hónap alatt úgy hogy közben figyeltem az étkezésemre és sportoltam is. Egy deka nem jött vissza. Nem csodaszer. Étrend kiegészítő.
2014. júl. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sowilo ***** válasza:

A négyes válaszoló az étrendtől és a sporttól fogyott, a káposzta kapszula egészen pontosan 0,0%-ot adott hozzá a dologhoz.


Egyébként maga a levesdiéta sem hasznos. Testzsírt úgy lehet csökkenteni, ha megadod a szervezeted számára szükséges tápanyagokat, és nem viszel be szemetet, sem fölösleget, mellette pedig erősítő edzéseket(kemény súlyzós edzések például, és semmiképp nem kardió és társai) végzel. Magas fehérjebevitelre van szükség, mert különben a szervezet a sokkal könnyebben hozzáférhető izomzatot fogja lebontani, hogy energiát használjon fel, nem pedig a zsírréteget. Az izomzatnak még a fenntartása is energiába kerül, persze, hogy attól fogsz először megszabadulni tápanyaghiánynál. Ezzel csak az a baj, hogy ha a zsír alól valaki izmot fogy, akkor oké, hogy a súlya és a térfogata csökkenni fog, viszont rosszabbul fog kinézni mint előtte, mivel az izomzat adja a test formáit.


Ezért marhaság még maga a káposztaleves kúra is. A kapszulát nem is értem, ez max arra jó, hogy még a leves ízének az élvezetét is megvonja magától a szerencsétlen tudatlan.

2015. jan. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!