Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Honnan lehet erdetei sibutrami...

Honnan lehet erdetei sibutraminet rendelni?

Figyelt kérdés
Tudom étemód váltás stb. A roidshopos Viktor ugye meghalt. csak tőle rendeltem eddig nem is mertem volna máshonnan. Állítólag a barátnője vagy valaki viszi még a boltot, de léggé kinyomozhatatlan a dolog testmesterre meg nem szivesen írok mert bunkó mindenki. A vitalitis.info-ról olvasta még hogy meg voltak elégedve. Múlt héten rendeltem azóta is válaszol a gyere. szóval lehet lemondom. Konkrétan genesis sibutramine kéne. Tud vki segíteni, hogy EREDETIT honnan lehetne beszerezni? köszi : )

2013. ápr. 17. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
44%

adipexretard.hu -ról lehet rendelni sibutramine-t is, kérdezz rá!

adit mindig innen veszek, ha kell valakinek, én is fogytam már vele, ha az eredeti, a másik is az szerintem

2013. ápr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
amit mutattál nincs genesis sibutramine
2013. ápr. 19. 08:39
 3/3 anonim ***** válasza:
59%
akkor sajnos nem tudom :( adit nem próbáltad? én hétfő óta szedem (szerdán nem vettem be) és eddig -3,5kg... :) és eszek mellette minden nap valamennyit, mert MUSZÁJ, meg nagyon sokat kell inni (de szájszárazságot okoz, szóval mindenképp megiszod a napi 3litert:) )
2013. ápr. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!