Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen anyagcsere gyorsító...

Milyen anyagcsere gyorsító készítmények, teák, ételek\gyümölcsök vannak?

Figyelt kérdés

Olyan tippet kaptam, hogy lehet serkenteni az ember anyagcseréjét... Namármost nekem PONT erre lenne szükségem, mert se az aktív sport, sem a testmozgás, semmilyen 'csodaszerek' nem váltak be.

Ha tudsz olyan tippet amivel lehet az anyagcserét fokozni akkor légyszi írd le.. Link küldése sokat segítene ebben a szituban...

És nem kérek olyan válaszokat, hogy mozogj többet, étkezz máshogyan stb,stb... Merthogy!!! 3 műszakban dolgozom, egyedül élek magamra főzök. Így meló után mozogni már nagyon nincs kedvem (Ha kedvem szuttyan futok [hiába])

Segítséget előre is köszönöm!



2013. máj. 8. 21:41
 1/9 anonim válasza:
0%
Cigi, kávé, energiaitalok.
2013. máj. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A tipp mögött kevés volt a tudomány.

Próbáld meg az emberi táplálkozást műanyagok helyett.

zöldség és húsevő vagy, ezek támogatják az anyagcserédet. Futással csak óvatosan.. nem a legjobb mozgás.

2013. máj. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 poiu ***** válasza:
Nincs olyan, ami valóban hatásos lenne. Ami valóban hatásos, már régen betiltották, nem véletlenül.
2013. máj. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2.-ik válaszadó köszi a tippet, de valami olyan kell ami gyorsítaná ha lehet... Szereket nem is akartam szedni.
2013. máj. 9. 19:56
 5/9 poiu ***** válasza:
Amiket mondani szokás, valójában nem az anyagcserét gyorsítják, hanem zsírsavak felszabadulását segítik. Pl. zöld tea, omega3 kapszula stb. Ezek is csak akkor érnek valamit, ha mozogsz, mert ha nem, akkor szépen visszamennek a zsírraktárba.
2013. máj. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem nagyon lassú az anyagcserém, de ha rágyújtok (csak kocabagós vagyok :) ), a második slukk után érzem, hogy kell... holott előtte egyáltalán nem. Nem tudom, miért, de ez van... :)
2013. máj. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A fo.shatnék az nem az anyagcsere.

Az anyagcsere az inkább a napi energiafelhasználást jelenti, vagy holmi hasonló dolgot.

2013. máj. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

kedves t.harcműves.

ha nekem válaszoltál: nem, nem f.shatnékom van tőle


de még mindig nem értem, miért nem olyan kategóriába írogatsz, ahol kíváncsiak a válaszodra!

2013. máj. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Kedves Harcműves!


De bizony, hogy az!


A rendszeres, napi bőséges székletürítés megakadályozza, hogy a káros anyagok a bélből felszívódjanak. Nekem éveken át székletlágyítóval beállt a súlyom, persze, normális ételeket ettem, kefir, normális hús, zöldség-gyümölcs, de mindennap volt bőségesen székletem. Aztán egy tavalyi bélműtét után most alig mozognak a beleim. A megszokott kúra és táplálkozás mellett is feljött hat kiló. Amúgy elég jól látom a környezetemben, hogy a székrekedéses emberek túlsúlyosak, és ez nem véletlen. Hiába iszom sokat és hiába mozgok, süthetem. Most gondolkozom a Nidorán, pedig soha életemben nem kellett semmi ilyesmi.

2014. ápr. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!